III триместр (1558) / дородовые выплаты (286)
главная опыт мам и экспертов III триместр дородовые выплаты вопросы и ответы Декретные
Ольга
   1066
0

Декретные

добрый день, подскажите пожалуйста, стояла на учете в ЦЗ. Так было увольнение по 38 ст мне не выплачивали пособие 3 мес, выплата уже была в июле 2017 185,62 за 2 дня, потом меня сняли с учета так как беременность 30 нед. Выдали справку для собеса с суммой выплаты за июль — 185,62, но нигде не указано, что это за 2 дня. Как мне посчитают декретные? Ведь по расчету ЦЗ у меня средняя выплата за день 92,80 грн. но в справке это не указано.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
11 комментариев
Ирина Павлик
Має 13 – ти річний досвід роботи в юридичній сфері. Свідоцтво про право на...
У Вас є рішення ЦЗ про виплату Вам допомоги по безробіттю у розмірі - 2877,11 грн? Тобто, ЦЗ, з урахуванням поданих Вами документів призначив Вам допомогу у вищевказаному розмірі, то і допомога по вагітності та пологам буде призначена з урахуванням суми призначеної Вам допомоги по безробіттю.
Смайлы
Добавить фото
Ольга
Я тоже так думала. Но наше государство решило по другому. Как мне сказали в соц защите, что у них есть только 2 суммы для тех кто с ЦЗ и для тех кто нигде не работает как они сказали "с улицы". И насчитали мне с минимального порога максимальной помощи 1280 грн. Сумма вышла 5275 грн. Еще и добавили - вам что мало?!
Ирина Павлик
Має 13 – ти річний досвід роботи в юридичній сфері. Свідоцтво про право на...
Згідно постанови КМУ від 27.12.2001 № 1751 жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні виплати допомоги по вагітності та пологам становлять- у розмірі 100 відсотків мінімального розміру допомоги по безробіттю.
Згідно постанови ПРАВЛІННЯ ФОНДУ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ від 19.01.2017 № 132 установлено з 01 квітня 2017 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю:
1) для осіб, зазначених у частині другій статті 22 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, у розмірі 544 гривні;
2) для осіб, зазначених у частині першій статті 22 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, у розмірі 1 280 гривень.
Частини 1 статті 22 вищезгаданого закону передбачено, що право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування. { Абзац перший частини першої статті 22 в редакції Закону N 5067-VI
Частина 2 статті 22 вказаного закону визначає, що застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених статтею 37, пунктами 3, 4, 7 і 8 статті 40, статтями 41 і 45 Кодексу законів про працю України
, а також з аналогічних підстав, визначених іншими законами, особи, зазначені у частині другій статті 6 цього Закону, особи, зазначені в абзаці третьому частини четвертої статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.
Смайлы
Добавить фото
Ольга
Этот закон изменен 06.2016. Пособие по беременности и родам предоставляется в размере 100 процентов среднемесячного дохода (стипендии, денежного обеспечения, помощи по безработице и т.д.) женщины, но не менее 25 процентов от размера установленного законом прожиточного минимума для трудоспособного лица в расчете на месяц.
Ирина Павлик
Має 13 – ти річний досвід роботи в юридичній сфері. Свідоцтво про право на...
У своїй попередній відповіді я прсилалась не на Закон України, а на Постанову КМУ, яка визначає порядок виплат допомоги, У вказану постанову зміни були внесені 14.12.2016 і вони не стосувались відсоткової ставки виплат. У своему коментарі, Ви посилаетесь на Закон України " Про державну допомогу сімям з дітьми", в якій дісно останні зміни були внесені 08.06.2016. Проте, вказані зміни, також не стосувались норми на яку Ви посилаетесь. Згідно ст. 9 ЗУ " Про державну допомогу сімям з дітьми" визначено, що допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу (стипендії, грошового забезпечення, допомоги по безробіттю тощо) жінки, але не менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи із розрахунку на місяць. Проте, у Ващому випадку і по тих цихрах, що були наведенен Вам було призначено мінімальну суми допомоги по безробіттю.
Смайлы
Добавить фото
Ольга
Моя сумма допомоги за меч 2877.11. Но выплатили мне ее только за 2 дня, так как выплаты мне были положены с 19.07 а в декрет я ушла 21.07
Ольга
У меня стаж более 10 лет + последние 6 мес до постановки на учет я работала. Поэтому мне никак не подходит мин сумма помощи
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}