4-12 месяцев (3313) / развитие ребенка (85)
главная опыт мам и экспертов 4-12 месяцев развитие ребенка вопросы и ответы Дитина не хоче топати
Яна
   758
0

Дитина не хоче топати

Дівчинці 8 місяців, самостійно сіла у 6 міс 2 тижні, самостійно стоїть у колисці тримаючи руками за поручні. Але коли її підтримуючи не хоче перебирати ногами, топати. У ходунках відпихається двома ногами. Як стоїть випрамляє дуже ноги , що навіть коли я хочу їй зігнути ножку і показати як робить крок дуже важко.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
15 комментариев
Надежда Унич
Педиатр
Доброї ночі.
Я погоджуюся з твердженнями мам про те, що дитина у віці 8 місяців ще не може робити самостійних кроків. Мало того, навіть абсолютно здорові діти ще не всі можуть стояти, тримаючись за якусь опору. Більшість здорових дітей робить перші самостійні кроки після досягнення ними 10-12 місячного віку (інколи дещо пізніше). Батькам слід пам’ятати, що певні стато-кінетичні функції розвиваються у дітей поступово, мають свої строки стійкого розвитку і не потребують жодного стимулювання з боку батьків. Лікар-педіатр, який спостерігає за конкретною дитиною зобов’язаний слідкувати за загальним розвитком дитини, в тому числі і за руховими функціями. Вам слід підтримувати контакт зі своїм лікарем-педіатром або із більш досвідченим фахівцем.
Те, що Ваша дитина дуже випрямляє ноги у вертикальній позі, може бути захисною реакцією організму, адже рухові функції ще недорозвинуті і якщо дитина позбавиться опори, то вона просто впаде. Про всяк випадок можна проконсультуватися з дитячим неврологом для виключення будь-яких підозрінь.
Я також підтримую думку мам про те, що ходунки здоровим дітям, які нормально розвиваються, не показані. Ще раз підкреслюю, що всі стато-кінетичні функції розвиваються у дитини поступово, паралельно з розвитком нервової та кістково-м’язової системи, у певні строки, про які знає лікар-педіатр, з яким Ви повинні частіше контактувати.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Показувати дитині, як згинати ноги, це все одно що показувати, як розтягувати м"язи лиця для усмішки.
Настає час - і дитина сама це робить. І 8 місяців - це ще не той час.
Це час для чогось зовсім іншого, насолоджуйтесь тим, що дитина робить зараз. Не приспішуйте! Це до добра не доводить.

Судячи з Ваших слів, дитина абсолютно нормально розвивається. Якщо Ви переживаєте за інстинкт перебирання ногами, то з інших показників - у вас не може бути проблем із розвитком. Цей інстинкт перевіряють у ранішому віці. Зараз у дитини може мінятися поведінка ніг. А дитина не повинна вміти ходити у 8 місяців!
Смайлы
Добавить фото
Ася ≧◔◡◔≦ ТигрАся
1 мальчик и 1 девочка
и да, если хотите, чтобы ребенок сам начал ходить - уберите ходунки. От них больше вреда, чем пользы. И вообще, они были изобретены для детей с ДЦП.
Смайлы
Добавить фото
Одинокая волчица
1 мальчик
Вы прикалываетесь же, да???
В этом возрасте уже стихи читают, а вы еще не ходите....
Смайлы
Добавить фото
Марина Левицкая
1 мальчик
блин, а нам почти пять лет, а мы все еще не в институте!!!!!
Елена Слободянюк
1 мальчик
Убрать ходунки и дать ребенку наползаться сначала. Учить ходить не нужно, дети сами отлично осваивают этот навык. Тем более в 8 месяцев. Бред. Мой, к примеру, в год и два месяца пошел. До того ползал как метеор
Смайлы
Добавить фото
Пані Анна vS
беременна на 25 неделе
спрямуйте свою енергію у мирне русло - вчіть дитину повзати
Смайлы
Добавить фото
Марі К.
Ыч
как єто развидеть?
Смайлы
Добавить фото
Алина Diadora
2 девочки
У меня старшая дочь самостоятельно пошла в год и 3. Встала в кроватке в 10 мес. О каких 8 месяцах вы говорите?
Смайлы
Добавить фото
Наталка Прокопенко
2 девочки
просто подождите. ребенок сам изучает возможности своего тела и осваивает его по мере развития нервной системьі и не только. можете цеплять на верх кроватки разньіе игрушки что бьі ребенок держась за кроватку сам подходил к єтим игрушкам. но тут хочу предупредить - падает в кроватке ребенок больно. что касается "топания". по личному опьіту могу сказать что пока сам ребенок не сообразит ваши старания особо ничего не поменяют. другое дело зарядка - єто пожалуйста сколько угодно что касается ходунков - советую не использовать их для ходьбьі или игр. только как вариант, когда нужно сходить маме в туалет или что то в єтом роде. когда мьі начали использовать ходунки как вариант ребенку побьіть одному - ребенок стал ходить хуже.
Смайлы
Добавить фото
Наталка Гура-Корецька
2 мальчика и 1 девочка
Пипец,где там мой репост о вреде ходунков,сейчас поищу.
В общем,основная мысль-у вас нормальный ребёнок,а вы ...ерундой страдаете
Смайлы
Добавить фото
Наталка Гура-Корецька
2 мальчика и 1 девочка
https://svitmam.ua/user/nataliyagurakoretskaya/posts/269702 Вот.Марин,а ты ещё спрашивала,неужели ещё кто-то детей в ходунки сажает.
Женщина Человека
а я себе создал чудо своё
ещё одна неленивая мама
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Sweet Mom
Вам еще очень рано. Поберегите ребенка (((
Смайлы
Добавить фото
Galyna M*****
2 девочки
Вот уж точно - как это развидеть? Застрелите меня...
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}