1-2 года (1952) / ГВ и психика ребенка (13)
главная опыт мам и экспертов 1-2 года ГВ и психика ребенка вопросы и ответы Дитина не може без...
No Name
   184
0

Дитина не може без грудей.

Доброго дня, кожному хто це читає. Прошу допомоги в спеціаліста чи мам, які мали таку проблему і успішно з нею справились. Сину 1 рік і 6 місяців. Він досі мало чого їсть з дорослої їди, постійно потребує грудного молока. За день може з‘їсти дитячий творожок «Тема», дитячий йогур (і то останнім часом він йому перестав смакувати) і молочну кашу (рисову, або гречану) від Яготинського. Також дуууже рідко гречаний суп (буквально дві столові ложки), картопляне пюре, терте яблуко. Решту всього, шо я готую він випльовує і давиться. М‘яса взагалі не любить.
Я впевнена, шо це моя вина, бо пізно ввела прикорм (8,5 міс), бо тоді почався харчовий інтерес. Через місяць почались зуби і він відмовився від прикорму. Ввела знов біля 10,5 місяців, але тоді він почав дуже протестувати проти їди, не хотів їсти нічого, а я не наполягала, бо я була дуже алергічна в дитинстві і він також мав АД з пелюшок. Наскільки я зрозуміла, він зараз не має «смаку». Були в лікарів, проходили курс пробіотиків, потім креон 10000, лактовіт, мальтофер (бо гемоглобін дуже низький).... результату не було. До 1,2 він був повністтю на ГВ (рідко шось хотів).
Але ше одна проблема, це те, шо я вже не сплю більше двох годин підряд, півтора року. Син ночами часто просинається ссати груди, а зранку до пробудження, з плачем вимагає груди знову і висить на них 1,5 години, поки не проснеться. Він не їсть, а просто смокче, як соску. Коли забираю, то істерично плаче зі сльозами (а вони в нього бувають дуже рідко, лише тоді, коли йому дійсно дуже погано). Навіть, якшо він впаде і вдариться, то заспокоюють його не мої обійми, а він зразу тягнеться до грудей. Думаю це через те, шо коли ми жили з батьками чоловіка, я при першому піску давала йому груди, бо як тільки свекруха чула, шо він плаче, зразу прибігала, а мене це дуже дратувало. Соски не брав від народження.
Вечором даю груди, але потім виключаю світло і кажу «лягаєм спатки». Він трохи по протестує і засинає самостійно, але вже через півтора години, просинається і вимагає груди.
Мені це дуже не подобається. Пробувала говорити з ним, пояснювати, що вночі треба спатки і одного разу вирішила не годувати його вночі, то він плакав 2,5 години, викручувався, розтягував мені сорочку, відштовхував мене ногами, на руки взяти в такі моменти нереально, він штовхається і плаче, тому укачування не для нас. На наступний день ситуація повторилась. Мені було важко від того, шо дитина дуже мучиться психологічно і шо я його просто кидаю на призволяще, боялась, шо він буде на мене обіжений і перестане відчувати в мені захист і любов.
Будь ласка, не пропунуйте залишити його самого в ліжечку і дати проплакатись ( ліжечка в нас не має). Я за меньш жорстокі методи.
Дякую всім хто дасть поради.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
5 комментариев
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Прочитала і себе згадала. Звичайно до того часу мама вже заморюється нічим вісінням на грудях. Але дитина дійсно ще досить маленька і потребує мами, що й досі часто дорівнює "груди"...
Зрозуміла, що проблема навіть не скільки у їжі, а у ночому вісінні?
По прикорм, в мене рекомендація головна одна: частіше сідайте їсти з дитинкою і самі (і з родиною), показуйте приклад (діти люблють наслідувати дорослих) та пригощайти зі своєї тарілки Що в мами у тарілці, то найцікавіше і найсмачніше.
З приводу нічного висіння, різко прибрати його і не вийде (і травматично). Пробуйте заміняти ритуалами, обіймами, пропонуйте попити водички при просинанні, потроху скорочуйте. А ще збільшуйте участь батька особливо при ночному сні.
Тримайтеся!
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Олічка,щипо дякую шо відгукнулись на моє запитання.
Ви праві, в основному мене мучить проблема нічного просинання сина. Пропунувала йому водичку з поїльника (бо бутилочок із соскою він не признає), але крім грудей він нічого не хоче...(
З татом теж нічого не получиться, бо він в осоновному за кордоном, приїжає чотири рази в рік на місяць і теж хоче відіспатись, бо важко працює.
А ше, ми не хочемо відтягувати з другою дитинкою, а через такі часті годування місячних після родів у мене ще не було.
Я читала про метод таймеру. Потрібно перед нічним годуванням ставити таймер на 10 хв і годувати доти, поки не зазвучить сигнал. І поступово скорочувати час. За пару днів дитина сама буде відпускати груди при сигналі таймера і поступово відівчиться їсти на сон. Можливо це допоможе мені забрати в нього цю асоціацію груди=сон і навпаки.
Я думала, шо він вже великий хлопчик) багато моїх знайомих перестали годувати ше в 1 рік і я думала, шо затягнула з годуванням. Але дякую, шо нагадали мені, шо він ше досить маленький, шоб позбавляти його маминого молочка)
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Гарний метод, пробуйте і успіхів!
До речі, в мене теж цикл повернувся аж після півторарічного годування. А на другий цикл я вже і завагітніла, продовжуючи годувати.)
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}