главная опыт мам и экспертов 4-12 месяцев ночной сон вопросы и ответы Дитина просипається...
No Name
   657
0

Дитина просипається вночі 20 раз

Дівчата рятуйте! Я вже більше так не можу, я зовсім не висипаюсь і вдень також не можу спати ( маю дуже шумних родичів) В сина часте просипання по ночам почалось 2,5 місяці тому. Я подумала скачаок росту, переросте, але чим дальше тим частіше почав просинатись. Останнім часом взагалі по 20 раз просинається... причому їсть по 5 хв, хоча стараюсь будити. Але в більшості просто встає взяти груди в рот. Сьогодні пробувала просто гладити животик, давати руку, але це не допомагало. Можливо всьому винен спільний сон? Бо всі мої знайлмі, які з народження клалидітей спати наніч в діжечко, зараз таких проблем не мають. Діти встають 2 рази вночі і вони теж годують грудьми. Я рада шо практикую спільний сон з синочком, але така практика для мене надзвичайно складна. Порадьте шось. Дякую

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
34 комментариев
Наталка Гура-Корецька
2 мальчика и 1 девочка
у нас теж спільний сон,але я висипаюсь,і з хлопцями при спільному сні висипалась.я як вдень?який режим?може,треба погуляти перед сном,чи довше погодувати перед сномдоречі,є люди,які при роздільному сні бігають по 20 разів за ніч,так що це не показник
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Вдень останнім часом теж дуже часто їсть. Я вже думала може йому моє молоко не таке калорійне і він частіше починає хотіти їсти.
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Та і в зв'язку з такими частим годуванням режим тепер не той. Раніше знала шо він буде робити, а тепер може захотіти спати в 7 вечора, а може бути бадьорим до 10 . Хоча кцпати стараюсь в один і той самий час. Після купання завжди апетитно їсть, але може не заснути і тоді сон насиупає біля пів 12
Dobra Kobra
кобры добры
может зубы, может дискомфорт какой, может просто зеркалит маму?
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Ясна не набрякші, бліді. З животом ніби теж нормально, поавда зі шкірою проблеми, ставлять АД. Дууже суха шкіра, і через це червоніє і утворюються висипки. Якшо день не помащу вазеліном, то на ранок як наждачка. Він як просинається піднімає ноги і хоче ніби ковдру скинути, але вкімнаті завжди вночі +18 і я його не надіваю. Гріємось один об одного, тому не думаю шо йому жарко.
Dobra Kobra
кобры добры
может дискомфорт от кожи
дети раскрываются часто из принципа -попробуй человечек еадевать теплый или конверт ддля сна и не укрывать
ну и в себе разобраться
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Пробувала розкрити, всеодно ноги піднімає...Ти все-таки вважаєш шо це від мене такі проблеми? А як в собі розібратись? Не знаю...(
Dobra Kobra
кобры добры
да, дети зеркалят
ты уставшая, беспокойная - и дите орет
виктория
1 девочка
Ребенок на ГВ, у мамы круглосуточный дурдом - папа помогает мало, мама днем у себя в доме (!) поспать не может, успокоиться не может, расслабиться не может --- с чего ребенку быть в порядке? если ночью часто просыпается и ищет грудь, но не ест, - одна из версий - ищет маму, а мама - это грудь, это тепло и спокойно. Тут надо вам либо успокоительные - вопрос ГВ еще, и на место родичей своих ставить. Вы никак не решите проблему сна ребенка пока сами не будете спокойной. вообще никак. Теперь с кожей - по фото - покраснения обширные, для ребенка - это много, это как у взрослого все тело покрывается красными пятнами. красные - это зуд. жжение, воспаленные участки - может на фоне стресса и бессонницы, может аллергия и еще тысяча "может". Но с этим нормально спать сложно! вызывайте доктора - ( моя мама всегда хитрила - говорила что температура, тогда педиатр приходил - конечно давали денежку за визит, зато потом проблем не было). Мазать не пойми от чего - не пойми что... не советую. может как раз увлажнять нельзя - будет мокнуть. Желаю вам силы воли и правильно расставлять приоритеты в своей жизни. Нет ничего важнее здоровья ребенка.
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую.
Як Ви все влучно описали...
Поки проблему мвого спокою втрішити не можу, але стараюсь бути спокійною...
На рахунок висипу - ходила до лікаря, вона подивилась і сказала шо це через його суху шкіру, в нього тоді ше були всі складочки вервлні в шия в висипі, в паховій складці була мокнуча тріщинка. Виписала гормональну олію, мастила раз в то тільки в запалених місцях, за день все пройшло.
Потім через деякий час знов воспалились складочки в паху, я мастила цією олією, але вона вже не помагала..
На днях закінчився крем Аквафор, він типу вазеліну, малому гарно зволожував шкіру і вона стала як в дитини. Не мала можливості купити його (це вже інша історія) і в нього от таке почалось знов... плюс ці безсонні ночі не дають нормально думати.
Сбогодні нашкоебла копійки і купила вазелін. Надіюсь скоро пройде, бо дуже важко дивитись на таке
виктория
1 девочка
тогда остается купание в череде. дальше следите за своим питанием (поменьше химии), нам еще советовали белые складочки - там где налет протирать раствором перекиси. Я немного разводила с водой и палочкой за ушками вытирала налет. но с покраснениями - это другое. Еще - простыни,белье, одедка - может какой порошок вызывает реакцию. пробуйет просто в воде стирать, без средств. Пусть малыш ваш будет здоров.
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую. Взаємно
Харчуюсь я дуже одноманітно. А от стіраю дорослим рідким порошком, правда його даю дуже трошки. Я не горе-мати, просто заробляє тільки тато, а питання грошей його дуже задіває. Вже подумувала про порошок і стірку без нього...
Наталка Гура-Корецька
2 мальчика и 1 девочка
спробуй як я-я роблю гель з господарського мила і кальцінованої соди(можна й звичайної,але треба буде більше,кальцінована краще).коштує це зовсім копійки,і жодних алергій
Ирина Д
1 мальчик и 1 девочка
У меня такая проблема была с младшей дочкой. Когда я была уже очень измотана муж с дочкой ночевал в другой коинате. Для него это была безсонная ночь, но для дочки как лекарство. После ночи с папой, она словно все понимая, начинала просыпаться 2-3 раза за ночь. Такую "профилактику" мы делали 3 раза до года. Первый раз в 3 месяца. Нам помогало
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Він на ГВ. Не получиться з татом спати всю ніч. Та й тато наш, далекобійник, рідко буває вдома і після рейсів сам хоче відіспатись.
Ирина Д
1 мальчик и 1 девочка
Моя тоже была на гв, но так мы решили проблему
Яна /m/
1 мальчик
Не думаю что это из за сс, знакомая с рождения ложила в кроватку, сейчас уже малому год, а она так и бегает по ночам туда-сюда.
+1 за эмоциональное состояние мамы, я вот тоже когда измотана, Назар отображает мое состояние, и становиться невыносимо капризным. Но меня спасает муж.
Попробуй отдохнуть одна, вот муж будет дома, на пару часов грудника можно оставить, ну или молока на крайний случай оставить. И просто уйди одной, в магазин/на маникюр, куда угодно, просто пройтись по улице...выдохнуть, снять это напряжение ответственности и попробовать ни о чем не думать.
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Яна, чоловік не може з ним так довго сидіти, а коли малий починає плакати то зразу свекрусі віддає, бо не знає шо з ним робити... а свекрусі, між нами, я малого длвірити не можу. Робить багато того, шо я прошу не робити... тому я одна з малим зараз. І він також дууже капризний став останнім часом.
І останнім часом також часто сваримось з чоловіком, прям аж до сліз і криків... і саме страшне шо Заха це все чує. Але чомусь поєднати свій емоційний стан і його капризи не дойшло.
Дякую
Наталка Гура-Корецька
2 мальчика и 1 девочка
Ну так проблеми зі шкірою якраз-таки можуть бути зумовлені оцими скандалами,діти до такого дуже чутливі,та й зі сном також
Яна /m/
1 мальчик
К слову о коже, у Назара тоже сухая, перед сном мажу молочком или бепантеном.
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Нам тільки вазелін помагає... в нього ті участки шкіри шо сухі, зразу стають червоні, а шкіра а ногах як наждачна бумага, і я думаю вони його турбують. Але тільки помащу вазеліном, на наступний день шкіра набагато ніжніша, а потім проходить.
Зволожувач в кімнаті, вологість 50-65%, температура в кімнаті 20 градусів, не кутаю малого... не можу зрозуміти шо не так.
Tetiana Cinnamon
ЗаміжняВ нас от такі жахіття починаються...
Tetiana Cinnamon
Заміжня
А ше в складках пахових і за вушками буває білий, неприємного запаху наліт, причому мию ті складки два рази на день. А недавно появились і між ягодицями.
Тут кажуть шо нічого страшного і як лікувати це не кажуть...
Dobra Kobra
кобры добры
складки мыть, просушивать и голопопить. Цинковая мазь или судокрем хорошо
ЧТо на фото - не пойму
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Шо це? Сьогодні ше гірше спав.

Смайлы
Добавить фото
Dobra Kobra
кобры добры
врача!!! и ничем не мазать
я хз что это, и лишай может быть и что угодно
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Ми з таким ходили до лікаря вже, вона сказала через суху шкіру. І виписала ту олію гормональну...
Лишай? Звідки?
Dobra Kobra
кобры добры
типа атопический дерматит? я не разбираюсь, честно...но если бы увидела такое уже лежала бы в обмороке или кружила по врачам
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Помастила Флуоцинолона ацетонід 0,1 мг. Майже пройшло.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Сыпь у вас, конечно, серьёзная. Если она зудит, что вполне вероятно, то это может быть причиной беспокойства ребёнка по ночам( Когда у моего ребёнка было обострение атопического дерматита, это были адские ночи и для него и для меня.
И я не верю, что от сухой кожи может быть такая сыпь!!! А нет возможности сменить врача?
Смайлы
Добавить фото
Ivan Ко
Папа в Мире мам
По поводу сыпи - может быть цепочка сухая кожа-атопичеческий дерматит- дискомфорт и бессонные ночи. То, что ребенок не спит из-за голода - ошибка, скорее всего из за дискомфорта. Доя кожи нам в подобной ситуации рекомендовали линию триксера - для сухой кожи как раз при дерматитах, она и такие подобные средства удерживают влагу в коже. По поводу сна - по личному опыту - просто терпеть и пытаться убирать источники дискомфорта: если жто дерматиты, то думать про аллергены, возможно и маме пересмотреть свой рацион. Кожу однозначно необходимо обрабатывать. И найти дерматолога если педиатр не понимает серьезности проблемы
Наталка Гура-Корецька
2 мальчика и 1 девочка
и я тоже думаю,что такая сіпь даже при очень сухой коже-єто ненормально.менять врача,хорошо бі показать именно дерматологу
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}