главная опыт мам и экспертов 4-12 месяцев неврология вопросы и ответы Дитина трясе головою
Гость
   949
0

Дитина трясе головою

Дитині 6 місяців,тільки почала сідати і з того моменту почала трясти головою вгору вниз,коли спить не трясе,але при засинає деколи трясе, може це бути рахіту і чи можна літом давати вітамін Дз?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Надежда Унич
Доброго ранку.
На поставлене Вами питання я можу відповісти так:
- якщо дитина знаходилась виключно на грудному вигодовуванні, то в літній період часу ризик розвитку рахіту відсутній або мінімальний. Хочу також зазначити, що на початкових стадіях розвитку рахіту, а це десь приблизно третій місяць життя, у дитини з’являються так звані нервово-вегетативні розлади: підвищена пітливість та збудливість; дитина тре головою об подушку чи матрац, що сприяє розвитку облисіння потилиці. У Вашої дитини рухи голови у вертикальній площині (тобто згинання та розгинання), що вимагає консультації дитячого невролога для виключення будь-яких можливих неврологічних розладів;
- питання призначення вітаміну D як з профілактичною, так і, можливо, з лікувальною метою вирішує лікар-педіатр, який спостерігає за дитиною, знає особливості її розвитку та характер вигодовування, а також проводить детальний об’єктивний огляд за органами та системами, виявляючи при цьому будь-які можливі відхилення чи клінічні прояви патологічних станів.
Отже, звертайтеся до кваліфікованого та досвідченого лікаря-педіатра та проконсультуйте дитину у дитячого невролога.
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Возможно. и ничего страшного, но неврологу обязательно покажитесь!
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}