главная опыт мам и экспертов планирование сны статьи экспертов До чого сниться...
Tanya Kur
   360
6

До чого сниться вагітність

Сни бачать усі, з цим навряд чи хтось сперечатиметься. Безумовно, сни не лише корисні фізично, але й допомагають інколи вирішувати, обдумувати різні життєві проблеми. Адже у вигадуванні сновидінь бере участь наша підсвідомість. Давай поглянемо, що уві сні може означати вагітність.

До чого сниться вагітність

У загальному трактуванні сновидінь вважається, що сон про вагітність провіщає мороку і справи, пов'язані з новими планами.

Згідно зі сонником Фрейда, вагітність – символ сильного бажання мати дітей. Нерідко подібні сновидіння – це прояв нездійснених бажань, надій і мріянь у плані сексу.

У вельми старомодному соннику Міллера, якщо жінці наснилося, що вона у поважному стані, значить, її шлюб буде нещасливим, а діти – непривабливими. Але якщо пані дійсно вагітна, це знак, що пологи пройдуть легко, і вона швидко відновить свої сили. Незайманим дівам подібні сновидіння провіщають ганьбу та інші напасті.

Ширше тлумачення снів на тему вагітності дає Д. Лофф. За його словами, вагітність сниться, по-перше, як прояв думок про себе в період чекання дитини, по-друге, як знак поворотних подій. Побачити себе уві сні вагітною може будь-яка людина, незалежно від віку і статі.

Загалом подібні сновидіння символізують творчість, багатство або статеву зрілість. Але є маса ситуацій, які потрібно тлумачити окремо. Так, якщо ви – молода жінка, яка мріє про дитину, але позбавлена можливості завести її зараз, сни про власну вагітність означають, що ви перебуваєте на порозі нового етапу в плані самоаналізу.

Побачити вагітну уві сні – до несподіваного прибутку. Якщо чоловікові приснилася вагітна дружина або коханка, це прояв його любові до вказаної жінки. 

Згідно з інтимним сонником, якщо вагітність примарилася чоловіку, він хоче, щоб партнерка народила йому дитину, якщо жінці – незабаром вона дійсно завагітніє.

За Цвєтковим, сни про власну вагітність для чоловіка означають створення нових планів, для жінки – радість і гордість, для дівчини – обман. Побачити уві сні вагітну – частіше до неприємностей. 

Реальна вагітність теж може відображатися в сновидіннях. При цьому сюжети снів бувають і смішними, і трагічними. Це нормально, оскільки в реальності вагітність породжує цілий спектр відчуттів, від щасливої ейфорії до смертельного страху перед пологами.

Зазвичай подібні сновидіння не є віщими. Це всього лише прояв страху, відчуття власної незахищеності у зв'язку із змінами, що виникли в період вагітності (наприклад, зміна зовнішності або частоти сексуальних контактів).

До чого сниться вагітність? Інколи це просто сон, який провіщає дійсно довгоочікувану вагітність! 

Підготувала Мадам Ред

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото

Комментариев нет. Будь первой!

{ $nifTest}