2-3 года (1486) / пособие по уходу за ребенком (24)
главная опыт мам и экспертов 2-3 года пособие по уходу за ребенком вопросы и ответы Допомога на дитину до...
Гость
   456
1

Допомога на дитину до 3 років

Доброго дня! Мені не призначили допомогу на дитину до 3-х років. Хоча дитина народилася 25.05.2014 року . Пояснюючи це тим, що я мала її оформити до 01.07.2014 року.!!!, бо після 1 липня ці виплати скасовано. Ніхто мені про такі сроки не повідомляв , коли я оформляла допомогу при народженні дитини. Я принесла документи в жовтні 2014 року, їх прийняли і не сказали, що я уже цих 130 грн. не отримуватиму. І ще , коли я зараз звернулася виясняти це питання, виявилося. що з моєї справи пропав витяг з наказу з моєї роботи, який я приносила в жовтні. Тепер мені виправдовуються то тим, що я його не приносила,тому мені не начислили допомогу, то тим , що навіть якщо я його приносила , то я мала його принести до 1 липня ...Я хочу запитати чи є якісь сроки для оформлення цієї допомоги. Адже моя дитина народилася до 1 липня і одноразово я отримала не 41280 тис., а 30960 грн. Виходить я втрачаю рік стажу і ще рік виплат по 130грн. Підскажіть будь-ласка чи справді все так як мені розказали?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
8 комментариев
Ирина Павлик
Має 13 – ти річний досвід роботи в юридичній сфері. Свідоцтво про право на...
Постанова КМ України, від 27.12.2001, № 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми визначено, що особам, які на 30 червня 2014 р. мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини у розмірі, встановленому на першу дитину (30 960, 00), після досягнення дитиною двох років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 гривень.
У разі працевлаштування отримувача допомоги або виходу на роботу виплата допомоги у розмірі 130 гривень припиняється.
Тому, якщо Вам відмовляють в отриманні допомоги пишіть скаргу на бездіяльність співробітників управління та надішліть її керівнику управління, а копію на міністерство.
Крім того, Ви коли передавали наказ з робити, Ви його передавати із заявою про долучення чи просто передали і все?
Смайлы
Добавить фото
Гость
Дякую за відповідь. Я пам"ятаю, що я приносила з роботи лист , в якому було сказано, що я знаходжуся в дикретній відпустці з такого то по такий період...Оце все, що від мене вимагали, більше нічого.. Якщо я була на прийомі у начальника районного відділу і вона мені відмовила. Чи можу я одразу писати скаргу на обласне управління?
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Юлия Малиновская
2 мальчика
С датами не подскажу.Тут надо одновременно письменно в прокуратуру и письменно начальнику соцзащиты .И пишите ,что работники намеренно умалчивали о сроках выплат и подачи документов и намеренно уничтожили вытяг из приказа,дабы избежать наказания.Вы можете как-то доказать,что брали этот вытяг(взять справку,что такого-то то числа он был выдан)?А потом,как мне кажется в суд-иначе помощь не выплатят.Хотя я не юрист,точно не скажу.
Смайлы
Добавить фото
Гость
Очень благодарна за отзыв, спасибо!

{ $nifTest}