III триместр (1549) / дородовые выплаты (282)
главная опыт мам и экспертов III триместр дородовые выплаты вопросы и ответы дородова виплата
Таня
   707
0

дородова виплата

Доброго дня.Ястудентка державник другого курсу медколеджу.На даний час вагітна 31 тиждень.Стипендію отримую з лютого місіця.Чи маю я право на отримання дородової виплати.ДЯКУЮ.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Допомогу по вагітності та пологам отримують усі жінки в незалежності від статусу (безробітна, студентка і т.д). Постанова КМ України, від 27.12.2001, № 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» передбачає, що аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів - у розмірі місячної стипендії. Жінка, яка продовжує навчання, має право на виплату стипендії або допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами за її вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії по день закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.
Смайлы
Добавить фото
Александра Старченко
1 мальчик и 1 девочка
конечно да
Смайлы
Добавить фото
Пані Анна vS
беременна на 18 неделе
Якщо підете в академвідпустку, то маєте. Якщо плануєте здавати літню сесію і отримуєте стипендію, то ні.
Дородові виплати - це виплати по втраті працездатності, їх платять як компенсацію за не отриману зарплатню (у вашому випадку стипендію).
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}