III триместр (1558) / дородовые выплаты (286)
главная опыт мам и экспертов III триместр дородовые выплаты вопросы и ответы Дородовые выплаты...
Анна
   638
0

Дородовые выплаты бывшему ФОП

Здравствуйте.
В феврале 2016 уволилась с работы.
В марте 2016 стала ФОП.
В мае 2016 закрытие ФОП.
На данный момент ( июнь) срок беременности 20 недель.
Могу ли я встать на учет в ЦЗ и на какие выплаты могу рассчитывать?
Какие документы мне нужны для постановки в ЦЗ?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Ирина Павлик
Має 13 – ти річний досвід роботи в юридичній сфері. Свідоцтво про право на...
Якщо Ви закрили ФОП, то Ви можете звернутись до Центру зайнятості та стати на облік.Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні (далі - реєстрація), проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Під час проведення реєстрації працівник центру зайнятості заповнює в Єдиній інформаційно-аналітичній системі державної служби зайнятості персональну картку, в якій зазначаються персональні дані безробітного (прізвище, ім'я та по батькові, зареєстроване місце проживання чи перебування, число, місяць та рік народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відповідну відмітку в паспорті), відомості про останнє місце роботи або вид діяльності згідно із частиною першою статті 4 Закону України "Про зайнятість населення", підстава для припинення трудових відносин відповідно до запису в трудовій книжці або іншого виду діяльності, що підтверджено документально.
Реєстрація проводиться за умови пред'явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.
Рішення про надання статусу безробітного чи відмову у наданні такого статусу приймається центром зайнятості не пізніше ніж протягом семи календарних днів з дня подання особою заяви про надання статусу безробітного.
На 30 тижні вагітності Ви отримаєте довідку з медичного закладу (жіночої консультації), та надасте документи в соцбез (управління праці та соціашльногозахисту населення) на отимання допомоги по вагітності та пологам. Якщо Ви перебуватимете на обліку в ЦЗ (на 30 тижні вагітності), то виплати будуть більше, ніж якщо Ви будете мати статус безробітної (не перебуваючи на обліку).
Смайлы
Добавить фото
Алена
скажите пожалуйста,я на 35 недели беременности,не работаю и не состою на учете в ЦЗ.Еще не поздно подать документы в собез на выплату дородовых?

{ $nifTest}