главная опыт мам и экспертов общая женские секреты статьи экспертов Енергетичні вампіри ))
Оля Пастух
   16254
6

Енергетичні вампіри ))

Існування енергетичних вампірів учені вважають незаперечним фактом!

 Психолог Крістіна Петриченко розказує, що вони діляться на дві основні групи.  Одні навіть не підозрюють, що вони паразитують. Такі вампіри висмоктують енергію на підсвідомому рівні. Насправді, вони навіть зла нікому не бажають. Вони просто не можуть інакше – інтуїтивно знаходять людину зі слабким захистом і підживлюються за її рахунок. Вони навіть не здогадується, що можуть керувати своїми «здібностями».

Як з’ясувалося, «паразит-аматор» –  це тільки квіточки. Як стверджує Крістіна Петриченко, куди небезпечніші енергетичні вампіри, які цілком усвідомлюють, хто вони є. Такі «упирі» цілеспрямовано обирають собі жертву і методично висмоктують з нею енергію.

Ти впізнаєш його з тисячі
Енергентичні вампіри – це егоцентристи, які зациклені лише на переживаннях власної персони. Та це ще не означає, що кожен егоїст –  «упир». Якщо ви підозрюєте, що хтось із ваших знайомих – енергетична присоска, поспостерігайте за своєю та його поведінкою.

При спілкуванні з енергетичним вампіром у людини з’являється погане самопочуття, роздратованість, почуття небезпеки, страху, втома, позіхання – все це характерні ознаки втрати психічної енергії. Якщо «вампірить» хтось із близьких – родич, знайомий, сусід, бос тощо, і людині доводиться постійно з ним спілкуватися,  то вона поступово втрачає свої захисні властивості, частіше хворіє, скаржиться на загострення хронічних хвороб.

Енергетичний вампір після спілкування з «донором» навпаки починає, як то кажуть, квітнути і пахнути. У нього покращується настрій, справи йдуть угору. Він знову добрий і привітний, хоча хвилину тому робив усе, аби спровокувати вас на конфлікт і тим самим примусити вас  «викинути» енергію. Вампіри, як правило, ревниві і мстиві. Вони оберігають своїх донорів від зовнішнього світу, оточують надмірною увагою та турботою – улюбленя «їжа», все-таки. І ще одна характерна особливість: психічні «упирі» обожнюють різноманітні збіговиська – черги, демонстрації, великі магазини. Вони залюбки беруть участь у скандалах і «розбірках». Це для них просто «шведський стіл» енергії.

А ви, пробачте, вампір який?
Фахівці з цього питання наводять три основні групи енергетичних вампірів. Кажуть, кожному з них притаманна особлива поведінка.

* Агресор. Цей «упир» цілий день сам не свій, якщо йому не вдалося з кимось посваритись. Він постійно когось дражнить, знаходить слабке місце «жертви» і методично у ньому «копирсається», ображає, дратує жартами. «Їжа», само собою, виходить із себе. А йому тільки цього й потрібно! Він отримує те, чого хотів, і заспокоюється. Енергія хоч і негативна, бросова, але це краще, ніж нічого.

* Скиглій. Цей вампір постійно жаліється і скиглить, розповідає про свої проблеми, охоче ділиться своїми негараздами з усіма, хто виявляє бажання його вислухати. Наївна «їжа» співчуває, переймається ситуацією, у неї падає настрій, світло навколо блідне. А скиглій скинув увесь свій вантаж і посміхається. І все в нього вже не так погано, як здавалося.

* Прилипало. Цей екземляр ходить за своєю «їжею» всюди. Він буквально її переслідує, догоджає, робить послуги. Прилипали завжди «ситі», тому що мають неперевершений талант – їх неможливо позбутися, навіть проганяючи і ображаючи.

Як допомогти вампіру
- Потрібно, щоб «упир» сам усвідомив, що в нього є внутрішня проблема, – рекомендує Крістіна Петриченко. – Це єдиний вихід. Якби вампір раз  «напився» чужої енергії і заспокоївся назавжди – це ще півбіди. Але ж вони задовольняються лише на деякий час. Тому вампіри мають у першу чергу віднайти причину в собі, залагодити свої негаразди. Єдина і головна складність тут полягає в тому, що ті вампіри, які навіть не здогадуються, що вони паразитують, навряд чи розберуться зі своїми проблемами самостійно. Просто тому, що вони не бачать жодної проблеми. А ті, хто паразитує, свідомо – і поготів. Тому допомогти тут зможе тільки спеціаліст.

Як допомогти собі
Як правило, людина, яка звикла аналізувати себе і своє оточення, на підсвідомому рівні відчуває, чи є серед її знайомих енергетичний вампір.

- І першим нашим імпульсом при такому відкритті є бажання більше ніколи не спілкуватися з цією людиною. Звісно, не контактувати – це найкращий вихід, але не завжди реальний. Трапляється так, що вампірами виявляються наші близькі чи знайомі. Наприклад, ви впевнені, що ваш колега – енергетична присоска. Це зовсім не означає, що потрібно негайно звільнятись. Просто требе знати, як захищатись.

Пам’ятайте, що вампіри підсвідомо обирають «жертв» із слабкішим захистом, тому що них простіше впливати. Це не означає, що вони не намагатимуться «вампірити» сильних. Просто сильна людина зможе проаналізувати це і вчасно захиститися.

* Переконайте себе в тому, що ви «не по зубах» будь-якому вампіру. 
- Тут згодяться будь-які засоби, – рекомендує пані Петриченко. – Якщо ви вірите в амулети – користуйтеся ними. Якщо ви ходите до церкви – попросіть про захист там. Якщо у вас є свій власний спосіб – теж добре. Головне у цьому питанні – це впевненість.

* Не підпускайте енергетичного вампіра до своєї інтимної зони, тобто ближче ніж на 30-40 сантиметрів. Таким чином ви зможете позбутися почуття занепокоєння.

* Не реагуйте на провокації, не йдіть на конфлікт. Пам’ятайте, ціль вампіра – ваше роздратування. Це ваше слабке місце. Зробіть свою реакцію несподіваною для «упиря».  Будьте незворушним з агресором або, у свою чергу, покепкуйте з нього, посміхніться скиглію.

* Роздратування та втому від спілкування з вампіром можна зняти за допомогою улюбленої музики, кіно, віршів, ароматичних олій або будь-якого хоббі, яке приносить вам справжнє задоволення, сповнює вас гарним настроєм і дає життєвої наснаги. Погуляйте на природі, проведіть час у товаристві коханої людини.

Уточніть діагноз
 Цілком природньо, що нам трапляються люди, з якими у нас не складаються стосунки. Можна незлюбити когось з різних причин, та це тільки зайвий привід для того, щоб розібратися у власних відчуттях. Назвати когось вампіром і відмежуватися – куди простіше.

*********************

Дівчата, а ви вірите в таких енергетичних вампірів? 

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
18 комментариев
Мама Оля
1 мальчик и 1 девочка
Ще й як вірю. Серед близьких родичів є такий екземплярчик, Скиглій. Спробувала дати відсіч - стала ворогом. Чесно кажучи, просто боюсь ЇЇ бачити і говорити з нею.
В чоловіка на роботі серед начальства є явний Агресор. Дня без скандалу не буває, має кілька жертв ( чоловік в т.ч). Викричиться, образить, принизить і ходить спокійна та вдоволена.
Смайлы
Добавить фото
Елена Крашенинникова
Счастлива
Я часом відчуваю коли з мене качають енергію, стараюся не вестися на провокації, або с посмішкою іду геть, або щось твердо скажу, так щоб не викидати лишньої енергії, і щоб відчепилися
Смайлы
Добавить фото
Ольга Рехальска
1 мальчик
я на скиглія часом попадаю, от є серед товаришів такі: "Ой, грошей не висачає, здоровя нема..." і пішло-поїхало. і, що цікаве, не я питаю "як справи?", а самі телефонують і починають кров пити... та я вже сильна від них, бо розпізнаю вчасно і ставлю на місце
Смайлы
Добавить фото
Девушка Зима
у меня тоже много было вампирчиков,сестра родная Агресор,пока не перебралась отдельно жить,были постоянные скандалы,потом я себя плохо чувствую,а она ходит довольная,второй экземпляр была моя бывшая свекровь,она скиглий,что она вампир я поняла только сейчас,до сих пор хожу как будто окутанная коконом и не могу вырваться....
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
Для меня самый страшный подвид - это Нытик. Волей-не волей начинаю сочувствовать, ничего не могу с собой поделать. Агрессоры и Прилипалы не так страшны! С ними бороться проще!
Смайлы
Добавить фото
Ирина Осинская
1 девочка
Вірю,вірю, в мене бабуся скиглійка, оце кого на вулиці бачить чи в автобусі чи тролейбусі одразу чіпляється до незнайомих і починає розповідати про свої хвороби, проблеми у житті, і я після години розмови з нею почуваюсь як вижатий лимон і голова починає боліти, а ще було до нас в кімнату в общазі вічно приходила дівчина, починала причитати як їй погано, в результаті всім ставало погано, а дівчина радісна і усміхнена йшла до себе
Смайлы
Добавить фото
Marianna Schodzinska
1 мальчик и 1 девочка
это про мою свекровь
Смайлы
Добавить фото
Таня Я
1 мальчик
Это про мою тетю - нытика и начальника - агрессора. У каждого есть жертвы, к которым, я, слава богу, не причислена. А вообще, жертвам не завидую. Хотя тут тоже можно поспорить. Если тебе не нравится общаться с вампиром и ты это понимаешь, смело можно дать отпор, а не жаловаться, что из тебя соки пьют.
Смайлы
Добавить фото
Мадам Ред
Я какая-то загадочная...
Я не верю, я знаю, что они существуют! Это большая часть моих родственников!
Смайлы
Добавить фото
Ольга Рехальска
1 мальчик
Мадам Ред, от я як нажму лайк, то виглядатиме, що мені подобається, що в тебе така родня
Мадам Ред
Я какая-то загадочная...
Если я начну рассказывать про всех своих родственников по отдельности, то все животики надорвут от смеха. Могу начать ))
Папина двоюродная сестра только официально была 8 раз замужем. Она явно мужской энергией питается ))
Мамин дядя может смело себя назвать главнам оплодотворителем в селе, он весьма улучшил демографическую ситуацию ))
Ольга Рехальска
1 мальчик
мда) скажу тільки, добре, що всі живі)))
... ...
Цікава інформація, але однобока. Тут нічого не сказано, як можуть допомогти собі енергетичні вампіри, які усвідомили свою ваду й хочуть виправитися.
Це так, заради справедливості
Смайлы
Добавить фото
Marianna Schodzinska
1 мальчик и 1 девочка
дулю в кармане держать при встрече с "вампиром"
Мама Оля
1 мальчик и 1 девочка
Якраз найважче вампіру визнати себе таким. Якщо вже розумієш свою ваду, то спосіб її позбутися знайти не важко, та й допомогти всі з радістю поспішать
Смайлы
Добавить фото
Девушка Зима
дело в том что характер формируется годами и вот так раз и поменяться вряд ли получится,даже при большом желании....я к своего характеру шла не один год,раньше была более агресивна,точнее сказать злюка,сейчас стала больше покладиста,но мир ведь тоже не стоит на месте,и сейчас бы тот прежний характер был бы более подходящий....так и вампиры в первую очередь они не желают слышать о том,что они вредят окружающим,а тем более не собираются менятся...энергия для них пища,как для нас вода,перестаньте пить воду...выже умрете,так и они....
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Что излучаешь, то и получаешь
Я точно знаю, что они существуют! И в жизни стараюсь их избегать! Причем успешно!
Смайлы
Добавить фото
Девушка Зима
вы просто счастливчик

{ $nifTest}