главная опыт мам и экспертов старше 3 лет детский сад вопросы и ответы Льготы в детсаду...
Олечка
   558
0

Льготы в детсаду малообеспеченной семье

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, я малообеспеченна,тоисть статус есть.....это может значит что,мне в садике будут какие то льготы?Если да,то какие?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
6 комментариев
Ирина Павлик
Має 13 – ти річний досвід роботи в юридичній сфері. Свідоцтво про право на...
Розмір плати за харчування зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.
При зменшенні на 50 відсотків батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах нарівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв'язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування тощо.
Від плати за харчування дітей відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах, а також батьки дітей та особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям". Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту.
Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів (довідок про сукупний дохід кожного члена сім'ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів, і довідки про склад сім'ї, виданої житлово-комунальними організаціями, сільськими (селищними) радами).
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Кожна область може вирішувати по-своєму. Запитайте у своєму садку. Зазвичай малозабезпечені оплачують лише половину за харчування.
А от якщо мова про кошти, які збирає батьківський комітет, то ніхто вже не зважає, яка ви сім"я. Дитина належить до групи, користується всім, що комітет туди купує, отже, і здають батьки однаково зі всіма.
Наш комітет, напр., не бере з сім"ї біженців (хоч вони виглядають забезпеченішими, ніж дехто з нас) і з мами, яка лікується від раку.
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}