III триместр (1550) / пособие по беременности и родам (192)
главная опыт мам и экспертов III триместр пособие по беременности и родам вопросы и ответы Грошова допомога...
Гость
   241
0

Грошова допомога студентам

Доброго вечора. Я студентка, навчаюсь на державній формі, але цей семестр стипендіі не отримую. На даний момент знаходжусь на 30 тижні вагітності. Звернулась до відділу соціального захисту, де порадили краще звернутись за грошовою допомогою в деканат свого університету, пояснюючи це тим, що грошова допомога буде у розмірі стипендії. Звернулась в деканат, де мені повідомили, що неможливо отримати грошову допомогу до моменту народження дитини. Чи маю я право на виплату стипендії з моменту настання 30 тижня вагітності.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Постанова КМ України, від 27.12.2001, № 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми" передбачає, що аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів – допомога по вагітності та пологам виплачується у розмірі місячної стипендії. Жінка, яка продовжує навчання, має право на виплату стипендії або допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами за її вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії по день закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.
Тобто, Ви маєте право вибору або отримувати допомогу або отримувати стипендію (якщо навчання продовжуватимете). Розмір виплат буде однаковий.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}