планирование (1598) / хронические болезни (14)
главная опыт мам и экспертов планирование хронические болезни вопросы и ответы Хвороби які...
Гость
   310
0

Хвороби які передаються по спадковості.

Доброго дня! Можливо хтось з вас стикався з подібною проблемою і має досвід по цьому питанні. Чи стикалися ви з хворобою під назвою ПСОРІАЗ? можливо у вас є досвід при плануванні дитини, чи у вас вже є дитина і все пройшло добре і хвороба себе не проявила. мене цікавить все що стосується даної хвороби, буду дуже вдячна за відповідь .
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
5 комментариев
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Ірина Замкова
1 девочка
Не можу нічого сказати з приводу даної хвороби.
Але пораджу з цього питання звернутись до дерматолога. Він визначає ступінь хвороби і при необхідності відправляє до ревматолога.

"Згідно спадкової теорії псоріазу, при його наявності у одного з батьків можливість захворювання дитини зростає до 25%, а при захворюванні обох батьків – до 75%. І тут не має ніякого значення стаж захворювання, а також відсутність клінічних проявів псоріазу у родичів. Вірогідність захворювання дитини на псоріаз в сім’ї, в якій одна дитина вже хвора, а батьки здорові, становить близько 17%."
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
З цим питанням вам краще звернутися до генетика. Саме цей лікар зможе розрахувати ймовірність успадкування дитиною цього (або інших) захворювань. Можливо, навіть дасть поради як уникнути цієї хвороби у майбутньої дитинки.
Смайлы
Добавить фото
Alicia
планирую
Думаю, треба сподіватися на краще, але бути готовим до того, що дитинка может успадкувати захворювання. Можливо, варто від самого народження знайти дерматолога, якому ви зможете довіряти і який вміє працювати з дітьми. Можу порадити Ярослава Лату, він має досвід лікування малюків. Він працює дерматологом та косметологом в Оберізі, але ви можете пошукати його контакти в інтернеті.

{ $nifTest}