I триместр (1592) / вторая беременность (15)
главная опыт мам и экспертов I триместр вторая беременность вопросы и ответы из декрета в декрет
Гость
   443
0

из декрета в декрет

Подскажите пожалуйста, я официально работала до декрета и так получилось что уйдя в декрет снова забеременела моему малышу на момент ухода в другой декрет не будет и года мне надо будет выходить на роботу (ребёнка просто оставить не с кем маленький очень ещё) и выплатят мне снова дородовые как за первым по больничному? Если да то в таком же количестве как за первым или меньше? Зарание спасибо!

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Пункт 28 Постанови КМУ № 1266 від 26.09.2001 р. «Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа з поважних причин не мала заробітку або страховий випадок настав у перший день роботи (для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності, в тому числі внаслідок захворювання або травми, що пов’язані з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням), середня заробітна плата визначається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, встановленої на день настання страхового випадку. Якщо тарифна ставка (посадовий оклад) не встановлюється, розрахунок проводиться виходячи з розміру мінімальної заробітної плати (або її частини), встановленого законом на день настання страхового випадку». Ви на даний час офіційно перебуваєте у відпустці по догляду за дитиною, то виходити на роботу (переривати відпустку), чтоб піти у нову відпустку по вагітності та пологам не потрібно.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Мне надо будет выходить на роботу -
це питання чи ствердження?

Якщо питання, то відповідь НІ.
Вам виплатять не менше, ніж перший раз. Чи більше - навряд, хіба що на кілька копійок, але там є свої бухгалтерські і законодавчі нюанси.
Смайлы
Добавить фото
Гость
Да это был вопрос спасибо за ответ
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}