1-2 года (1952) / покупки для ребенка (46)
главная опыт мам и экспертов 1-2 года покупки для ребенка статьи экспертов Як одягати дитину в...
Tanya Kur
   1210
6

Як одягати дитину в холодну пору року

Застуди трапляються від переохолоджень або перегріву. Тому важливо одягнути дитину так, щоб вона не замерзла, але і не спітніла. Ось приблизна схема, як одягнути дитину при різних температурних режимах.

+ 5 / -5

Футболка з довгим рукавом, комбінезон мембранний або на синтепоні, зимове взуття на колготки, вовняні рукавиці або рукавички, шапочка з вовни .

-5 / -10

Натільна білизна або термобілизна, тонка водолазка, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або мембранний, зимове взуття на колготки, шапочка вовняна, вовняні рукавиці .

-10 / -15

Натільна білизна або термобілизна, костюм з флісу або вовни, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або пуху. Капюшон надягаємо в разі сильного вітру. Зимове взуття - валянки або зимові чоботи на вовняний носок або термоносок. Непромокаючі або вовняні рукавиці з хутром.

-15 / -25

Все те ж саме, але прогулянки обмежуються по часу: не більше години по безвітряній погоді, не більше півгодини при вітрі. Діти до року при температурі нижче -15 не гуляють.

При використанні схеми не забувайте, що всі діти різні, звертайте увагу на індивідуальні особливості дитини.

Як одягати дитину в холодну пору року

Ще кілька важливих порад:

Мами, зверніть увагу: якщо у вашого малюка мембранний комбінезон або взуття, колготки і натільна білизна під ними повинні обов'язково містити синтетику.

Про термобілизну: для пасивних прогулянок підійде термобілизна, що містить не менше 40% натуральних тканин. Для активних - домішки синтетики повинні переважати. Термобілизна використовується тільки для прогулянок!

Навіть у сильні морози в будь-якому разі не закривайте дитині шарфом або хусткою рот. Природа розпорядилася так, що дитина дихає нормально при будь-якому холоді.

Для виходів в магазин та інші приміщення використовуйте роздільний комбінезон (комплект), щоб дитині можна було зняти куртку. В приміщенні одразу знімайте і шапку з шарфом, щоб дитина не пітніла.

Визначити, чи замерзла дитина можна по переніссі, шийці і шкірі вище ступень і кистей рук. Рум'яні щоки і ніс - ознака здоров'я і відмінного проведення часу, а не замерзання. Кров повинна доливати до лиця, щоб воно не мерзло.

Джерело

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
12 комментариев
Tanya Kur
Sweet Mom
Мы тоже, если честно, гуляли и очень много)) Нина родилась в самый лютый мороз, было под тридцать. И с первых недель гуляли в коляске два часа минимум
Смайлы
Добавить фото
Оля Кравчук
2 мальчика
еще как гуляют 10-идневный Веталь спал в коляске 3 часа при (-17)
Смайлы
Добавить фото
Mаша Остафієва
1 девочка
ого от це дитина загартована
Mаша Остафієва
1 девочка
гарна нотатка, а головне корисна.Дякую
Смайлы
Добавить фото
Юлия
я следовала принципу "+1 слой"-для ребенка.
не люблю слишком легко одевать но и не перегрев. девочкам-важно ножки в тепле сохранять, почки и женские- в тепле чтоб были. мальчикам- более легкую одежду но горло беречь, голову.
зимой-сторонница термокомбезов- с ними легко- можно снять один слой и уже-нет перегрева, а ребенку ходячему-легко в них двигаться- они ж легкие...
Смайлы
Добавить фото
Mаша Остафієва
1 девочка
які ви молодці.А в мене все страх що дитина замерзне.
Смайлы
Добавить фото
Nasty Girl
1 мальчик и 1 девочка
у меня нет страха, у меня есть здоровая леньпод проливной дождь спецом гулять не пойду, хоть неделю будет лить, разве что по делам мотнуться туда и обратно
Ли Славикова
А я ветер холодный не люблю и не переношу)
Nasty Girl
1 мальчик и 1 девочка
я в общем, о плохой погоде
Nasty Girl
1 мальчик и 1 девочка
"Діти до року при температурі нижче -15 не гуляють."а придется
Смайлы
Добавить фото
Оля Кравчук
2 мальчика
мои дети всю свою колясочную жизнь днем спали на улице в любую погоду,и в дождь и в снег

Смайлы
Добавить фото
Mаша Остафієва
1 девочка
тільки що по фото побачила, капец який дощ.

{ $nifTest}