главная опыт мам и экспертов общая дела семейные вопросы и ответы Якщо батьки постійно...
Оля
   488
0

Якщо батьки постійно при дитині ругаються, спорять , то як це позначиться на розвитку дитини.

Із-за книг, я мама - люблю вдосконалюватись читати книги, а чоловік ні - все більше розважального характеру і і дурного дивиться програми.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Альона Вавренчук
Чоловіку сподобались оновлення, а я ніяк не можу знайти те що мені треба....
з чоловіком однозначно треба дійти згоди, але НІКОЛИ не вирішуйте проблем будь-якого характеру при дитині. Коли вас бачить малюк він повинен розуміти, що ви сім'я, і показати йому приклад гарного спілкування і взаємоорозуміння. Вирішіть всі питання тоді, коли малюк спить, або просто вас не чує - розділіть обов'язки, встановіть чіткі рамки, пропишіть все для ясності на листку у вигляді правил, типу можна: ....., заборонено: ..... і старайтесь їх дотримуватись. Удачі!
Смайлы
Добавить фото
Мамочка Цукерок
1 мальчик и 1 девочка
Я взагалі не бачу причини для сварок. Я теж люблю читати, а чоловік ні. І нічого. Ще ні разу не посварились. Ми дорослі люди і у кожного з нас є свої уподобання. Не обов'язково захоплення повинні бути однаковими.
По-суті. Не має значення, в чому причина сварок і скандалів. Це все одно негативно вплине на дитину. Якщо у вас і виникають якісь непорозуміння, то вирішуйте їх без присутності дитини.
Смайлы
Добавить фото
Yana
Всем добра! =)
Однозначно негативно(( Детям вообще лучше не видеть этих ссор
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}