главная опыт мам и экспертов 0-3 месяца для мамы статьи экспертов Кіно для мам з...
Tanya Kur
   1344
7

Кіно для мам з малюками – нарешті і в Україні!

Проект під кодовою назвою «У кіно з малюком» – не новина у сучасному світі. Сеанси для батьків з дітьми від 0 років успішно себе зарекомендували зокрема у Канаді, США, Бразилії, Фінляндії. Моє особисте знайомство з кіно у такому форматі відбулося у Гельсінкі, там проект має назву Vauvakino (де vauva – це малюк, немовля, бейбі).

Сьогодні у кіно з малюком можна ходити і в Україні. Наприклад, у київському кінотеатрі «Жовтень» на Подолі щовівторка діє спеціальна програма – «0+. Кіно для батьків з малюками». Це проект кінотеатру та спільноти «Київ дружній до батьків і малюків». Також у Києві діє подібна програма в кінотеатрах «Планета Кіно» (РЦ «Блокбастер» ) та «Флоренція». У Львові – «Планета Кіно». Подібні сеанси ініціювали також мами Житомира та Білої Церкви.

Кіно для мам з малюками – нарешті і в Україні!

Як все відбувається

Зупинюся на «0+», оскільки я була серед його ініціаторів і особисто його тестувала. Тут здебільшого показують фільми, орієнтовані на дорослу аудиторію, але такі, що не шкодять малюкам. Тобто комедії, мелодрами і – як без цього обійтися! – мультики

Світло у залі на такому сеансі приглушене (батьки і діти можуть вільно пересуватися). Звук – стишений. У просторі перед екраном є необхідний бейбі-френдлі та чайлд-френдлі набір: мікрохвильова піч, пеленальні столики і підгузки, ігрова зона, де повзаюча і бігаюча малеча може погратися (іграшки є в кінотеатрі), симпатичний вігвам та пуфи для комфортного напівлежання.

Перший сеанс «0+» відбувся 15 березня. Відтоді фільми для батьків успішно крутять щовівторка.

Враження мам

«Сьогодні я вперше прийшла на такий сеанс», – розповідала нам на початку червня Марина, мама двох непосидюх: хлопчика (7 років) і дівчинки (4 роки). «Прийшла, щоби відволіктися і відпочити, і це мені вдалося. Менша дитина трохи навіть дивилася мультик (того дня показували «Підводна ера» – Авт.)».

Тобто кіносеанси для батьків мають релаксаційний ефект: немовлята, здебільшого, сплять, а тоддлери – граються. А також терапевтичний – у залі знаходяться такі ж мами і тата, як і ви.

І ніхто не буде косо дивитися, коли дитина «подасть голос», навпаки – тут усі однодумці і можна поспілкуватися на наболілі теми. Первинна ідея таких ініціатив полягає в тому, що батьки мають право залишатися активними членами соціуму, як це було до народження спадкоємця.

Пригадую свій перший похід на сеанс із дітьми (Vauvakino у Гельсінкі, коли моєму синові було всього три місяці). Малюк спав, їв, «гуляв» з мамою по залу. Навколо замість чотирьох стін дому чи холодної вулиці (була пізня осінь) – дружня «мамська» атмосфера і – моє улюблене кіно. Це було свято життя! 

Окрема категорія сеансів «0+» – мами з двома дітьми. Особливо в літній період канікул. У такому випадку сходити в кіно для мами – це можливість побути з двома дітьми у відносному спокої. Тоді й стають у пригоді мультики  «На кінофільм я ходила з молодшою, а от з двома обрала мультик», – пояснює Таня, біля якої бігають 6-річний хлопчик і 2-річна дівчинка. – Мультики треба крутити інколи, особливо влітку, коли старші дітки не у садку чи школі».

Фільми на «0+» батьки обирають самі, голосуючи у фб спільноті «Київ дружній до батьків і малюків».    

І наприкінець трохи загальної інформації про сеанси «0+» у київському «Жовтні»

1. У кінотеатр зручно приходити з візком (пологий пандус, просторе фойє для «паркінгу» дитячих візочків, зал «Гегемон», де проходять сеанси, розташований на 1 поверсі).

2. Сеанси «0+» відкриті для дітей до 5 років, тобто для діток старше необхідно купувати квитки.

3. Ціна – 60 грн. (квитки можна купити зокрема онлайн через сайт кінотеатру).

4. У кіно з малюком запрошуються також тата, друзі, бабусі та няні!

Автор: Наталя Терамае

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
8 комментариев
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Ми то вже і на звичайні сеанси можемо ходити, але проект дійсно крутий!
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Идея мега! Как радует, что мамам все больше есть куда сходить и как развлечься!
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Mom
11 липня 2017 відбудеться вісімнадцятий сеанс у рамках проекту «0+: Кіно для батьків з малюками», і за численними проханнями ми знову покажемо анімаційний комедійний суперхіт «Нікчемний я 3»! Усі, хто не потрапив на цей сеанс минулого вівторка, матимуть другий шанс ;-)

Купуйте квитки онлайн за лінком: https://goo.gl/sZsPCc

Що пропонується?
- Великий і зручний зал на першому поверсі («Гегемон», 400 місць)
- Приглушені звук (задля комфорту дітей) і світло (можливість пересуватися по залу)
- Два пеленатори у залі
- Мікрохвильовки у залі (для розігріву молока чи перекусів)
- Дитячу ігрову зону в залі (великий килим коло екрану, іграшки)
- Пологий пандус
- Просторе фойє для «паркінгу» дитячих візочків
- Зручне розташування кінотеатру: станція метро «Контрактова» (для слінгомам/тат) та автобусні маршрути (для тих, хто пересувається з колясками)

Ціна квитка: 60 грн.

Голосуйте за фільми, які ви хотіли б побачити на наступних сеансах «0+» у групі Київ дружній до батьків і малюків - Київ дружній до батьків і малюків - Kyiv Baby/Parent Friendly Places
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Крис
беременна на 40 неделе
Чудовий проект!
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}