2-3 года (1486) / болезни желудочно-кишечного тракта (16)
главная опыт мам и экспертов 2-3 года болезни желудочно-кишечного тракта вопросы и ответы копрограма
Инна Г
   763
0

копрограма

Допоможіть розшифрувати копрограму.В дитини постійні запори.І до якого лікаря потрібно звернутися з цими проблемами і з цим аналізом.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
16 комментариев
000 000
Можете фото кинуть в комменты?Не видно,а при увеличении расплывается.
Обращаться нужно к гастроэнтерологу
Смайлы
Добавить фото
Инна Г
1 девочка
Дякую.Щось не виходить збільшити(((
я напишу результат:
Консистенція---"Овечий кал"
Реакція-слабокисла
Нейтральний жир-в невеликій к-сті
Мила-в невеликій к-сті
Неперетравлена клітковина-поодинока в препараті
Перетравлена клітковина-поодинока в полі зорі
крохмальні зерна позаклітинні-поодинокі в препараті
Крохмальні зерна внутрішньоклітинні-поодинокі в препараті
Йодофільні бактерії-поодинокі в препараті
000 000
в принципі(але я не лікар,просто в свій час часто здавали копрограму )--все більш-менш,крім "овечого калу"і наявності нейтральних жирів і мила.Вони можуть вказувати на проблеми з підшлунковою.
Йодофільні бактерії--в такій малій кількості скоріш за все не причина,а наслідок запорів.Це показник бродильних процесів.
Сама консистенція виникає із-зі спазму кишечника,а що викликає цей спазм--треба шукати з лікарем.У нас,наприклад,це все супроводжувалось кровотечею.
В любому випадку--краще знайти лікаря,який би призначив правильне лікування.Думаю, варто зробити УЗД внутрішніх органів.
По суті--нічого аж страшного в самому аналізі нема.Ні крові,ні слизу,ні грибів. Обстежте підшлункову і бажаю знайти гарного лікаря.Щоб зміг заспокоїти і пояснити.
Инна Г
1 девочка
Смайлы
Добавить фото
виктория
1 девочка
копрограмма ни о чем вам не скажет - норма или нет, проблема в том, зачем делали - боли были, жалобы (ребенок же как-то себя ведет нездорово). овечий кал - какашки кружочками, спазмы кишечника. Все остальное - не критично. Детский гастроэнтеролог - вам к нему, или к педиатру - осмотр все расставить по местам.
Смайлы
Добавить фото
Инна Г
1 девочка
Так,причини були.Довгий час в неї запори і коли я понесла на аналізи -то просто дуууже вонючий був(вибачте,за подробиці)(ну звичайно я пов"язую це з прийомом антибактеріальних засобів),останній час вона просто боїться горшка,і просто кричить коли какає((( вже все перепробувала,пребіотики-пробіотики....але в неї вже психологічне,дитина ходить по дому і каже:" Не хочу какати,не хочу дутися...."Це ж не нормально(((Лікар радила давати чорнослив ,сиру воду,кабачок,йогурти і т.п..Але я не можу їй ці продукти насильно запхнути,в неї одразу рвотний рефлекс на те що не до вподоби...Бабульки і дідукльки цього не розуміють,кажуть ,що все можна дати,але це не той випадок.Ну НІЯК!!!Чесно,все перепробувала.Навіть воду заливаю,а вона плюється...Компотики -це даааа
Смайлы
Добавить фото
000 000
можливо,тріщинка і тому їй боляче.Але це дійсно краще до гастроентеролога.Педіатри не завжди,гхм,хочуть знайти причину.Хоча,в нашому випадку нас вичухала не гастроентеролог і участковий педіатр,а неонатолог з роддому

Хай пощастить вам знайти толкового лікаря
Инна Г
1 девочка
Дякую)))
Антонина Вин
1 девочка
антибиотики -это все понятно. кабачки, чернослив тоже.

у меня один вопрос- вы пробиотики ребенку как долго давали?
Смайлы
Добавить фото
Инна Г
1 девочка
Під час і після лікування ,десь по10-14 днів.Так педіатр призначав.Я постійно наголошую при хворобі ,що в неї запори,то нам призначив Симбітер ацидофільний-10 днів,каже що з його досвіду це найкраще.
виктория
1 девочка
все равно к гастроэнтерологу, там помогут. Просто еще по поводу антибиотиков - я так понимаю, бронхиты были. или там у другие проблемы - и это мб связано. Хотя... я бы еще насчет горшка что-то придумала - ебенко думает что больно какать в горшке - это психологичсекий фактор, который может спазмировать кишечник - когда-то раз было больно. потом ассоциая с болью - это горшок., отсюда запоры (если вы давали пробиотики и это не помогло - надо и там обследоваться, и искать психол. причины) не знаю - пробовать на унитаз с примочками-кружочками десткими всякими... ну, еще пробуйте изюм - промыли, в стакан - стакан залить кипятком. Утром натощак - с шутками-прибаутками волшебные ягодки скормили (изюм распухнет - будут ягодки). Какать как захочется - дайте другой горшок (цвет, форма и т.д) - чтобы не было страха и боязни боли.
Инна Г
1 девочка
дякую. в травні було ускладнення після вірусу-пієлонефрит.Пролікували аж до липня,в вересні знову рецеди-вульвовагініт,знову антибактеріальна терапія -до середини жовтня відновилася ,в грудні-уреатит-знову антибакт терапія,і це все наслідки вірусних інфекцій....+синехії,від жовтня 2015 року вже зо 5 разів розділяли(((Кажуть наслідки поганої сечі.Дизбактеріоз - це точно,то моя думка.Запори-синехії,поганий імунітет....і т.д.. Просто не можу визначитись з педіатром,який би міг нам у всьому допомогти.Думаю зараз це для всіх актуальна проблема(((
Антонина Вин
1 девочка
вам надо наладить работу ЖКТ ребенка после неоднократного приема а/б . И 10-14 дней прием пробиотика- это мало.
Начните сами делать закваски, домашние йогурты и тд.
Плюс не мешало бы проверить не только у гастроэнтеролога ребенка, но и у проктолога, т.к. от частых запоров у нее могут быть внутренние трещины в заднем проходе. Отсюда боль, страх какать ну и тд.
И еще возможно есть смысл сделать УЗИ, чтобы исключить какие-то врожденные моменты. Например, у моей у мамы кишка делает лишний заворот, отсюда частые запоры.
Смайлы
Добавить фото
Инна Г
1 девочка
дякую
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}