главная опыт мам и экспертов старше 3 лет вакцинация вопросы и ответы КПК
Татьяна
   430
0

КПК

Доброго дня! Моїй дитині 9 років, весною зі школи передали записку зприводу КПК (там потрібно було поставити підпис згодні чи ні) звичайно я поставила "ні" тому що у дитини дуже часто були соплі і мала за мету зробити її літом, так як діти тоді рідше хворіють. Зараз 20 липня я вирішила піти зробити щеплення, але в кабінеті для щеплень мені відмовили, обгрунтували це тим, що у вас уже зроблена КПК. Звичайно я їм говорила, що я відмовлялась і ми не могли робити весною щеплення в звязку із частими хворобами, на що мені відповіли (ми не можем, медсестрою зі школи зроблений запис, що зроблено), пішла я до медсестри так, дійсно запис зроблений що зроблено, але я добре памятаю, що ні, попросила показати мою згоду або відмову, її нема, спитала дитину він говорить, що нічого не робили. Чому я все це пишу, тому що думаю, якщо дійсно зробили (хоча це неможливо) чи нічого страшного не буде, якщо ми її зробимо через 4 місяці? Дякую, чекаю на відповідь.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
9 комментариев
Надежда Унич
Доброго вечора.
Час проведення профілактичних щеплень дітям повинен завжди чітко фіксуватися у первинній медичній документації дитини. За це відповідальні медичні працівники, а батьки повинні також контролювати строки і види щеплень дітям. У Вас сталися в цьому питанні певні порушення. Вияснити досконально істину вже, скоріш за все, буде дуже важко.
Як лікар хочу підкреслити, що комбінована вакцина КПК (проти кору, паротиту та краснухи) повинна бути проведена дітям. Слід врахувати, що в даний час таке дитяче інфекційне захворювання, як кір, значно поширилось в Західних областях та Одеській області України. Є випадки тяжкого перебігу хвороби, з ускладненнями і, на жаль, випадок несприятливого перебігу. Кір – це заразне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі, воно дуже швидко поширюється.
Вам необхідно чітко визначитися в доцільності та термінах проведення щеплення Вашій дитині. Це питання вирішує лікар-педіатр регіону медичного обслуговування та дитячий імунолог.
Смайлы
Добавить фото
Татьяна
Дякую за відповідь.
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Я бы для начала попыталась подробнее разобраться в этой ситуации. Что за беспредел такой? Сделали или не сделали, запись сделали, еще и с отказом.. Не может быть, чтобы не сохранилось согласие/отказ. Они же их стопками раздают/собирают, и хранить должны. Преступная халатность прям, это же не просто бумажки какие-то, прививки - дело серьезное!
Смайлы
Добавить фото
Татьяна
Дякую за відповідь.
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Я думаю, что не сделали. Вы бы заметили. И ребёнок в 9 лет уже хорошо осознает, что с ним делают. А запись могли поставить автоматически.
Смайлы
Добавить фото
Татьяна
Дякую за відповідь, я також думаю, що не зробили, тому що в класі є дві однакових фамілії, могли просто помилитись.
Татьяна
Але через моє "думаю" я так і не можу рішитись на КПК, тому що свєї згоди/відмови у медсестри школи я так і не знайшла.

{ $nifTest}