главная опыт мам и экспертов общая гинекология вопросы и ответы Критичні дні
Марта
   277
0

Критичні дні

Дівчата.В кого як починаються критичні дні? В мене зазвичай починає нити внизу,потім виділення.Або може бути що виділення,а наступного дня вде болить.А тут в мене був скрутив сильний спазм( таке може бути якщо сильно в ноги змерзла ) таке при місячних ще не траплялось.Після спазму почалися виділення.Підкажіть що це могло бути???Вдячна за всівідповіді.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
12 комментариев
виктория
1 девочка
могут быть боли разной интенсивности, иногда и сильные. Пройдут месячные, а потом к врачу - исключите свои тревоги.
Смайлы
Добавить фото
Марта
У мене бувають болі дууууже сильні.Просто характер болю інший.Це був короткотривалий спазм дуже різкий і тривав хвилин 5-10 не більше.І потім пройшло і потім я виявила прихід менструації.А зазвичай біль починається з легкого ниття ,потім може і посилюватись.Проблема не в тому ,що в мене не було болючих місячних.Просто що вони почались з різкого несподіваного спазму який відпустив і все
Марта
Я просто до сьогодні мала деякі надії,що вагітна.Тому вже думаю,може це ранній викилень або що.
Наталия Вдовиченко
2 девочки
Це треба сходити до лікаря і обговорити. Ми живемо в 21 ст. У вас можуть бути гормони не в нормі, запалення..., а це все діагностується. У мене в свій час перед м дуже болів поперек, попила краплі за призначенням лікаря і все прийшло в норму.
Смайлы
Добавить фото
Марта
Я лише місяць тому була і ніяких діагнозів і лікування мені не призначили.Наче все в порядку було.Я просто хочу почути думку людей,може хтось стикався з подібним і зовсім не означає що я почну " лікуватись" за порадою знайомої( це я стосовно вашої фрази про 21 століття). Знаю де ЖК,робила аналізи і узд.Не будеш же туди бігати з кожною підозрою.Ще подумають що тю-тю....
Наталия Вдовиченко
2 девочки
При чому тут порада знайомої? Болючі місячні, спазми... зараз це можна налагодити, але ж ні, тю- тю- це ті, хто до лікаря ходить ( це ваша фраза) краще по форумах лікуватися чи ставити собі діагнози, а як у когось було.
виктория
1 девочка
От тут погоджуюсь, з Наталією. Розумієте, Марто, з подібним стакається кожна жінка кожного місяця. Тільки відчуття субєктивні. Розуміння болю и спазму - у кожного своє. І якщо для когось це норма, то у іншої так може проявлятись запалення або порушення гормонального балансу, або просто кишкові спазми... і ще тисяча або. Тому фраза " так і в мене це було. Все ок" - є для вас бажаною, але не є корректною. Краще до лікаря, тим паче, що це вас бентежить.
Марта
Як тільки все закінчиться,то відразу ж піду.Чесно не чекала думки " ВСЕ НОРМАЛЬНО-СИДІТЬ ВДОМА", а лише визначеності,що це могло бути,перш ніж піти до лікаря.
виктория
1 девочка
Що це могло бути - професійно скаже лише лікар. А інші судитимуть виключно по собі - а користі з цього ніякої. Тому ви все правильно для себе вирішили.
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
планирую
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}