общая (3371) / юридические вопросы (396)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы льгота на питание в садик
Кристина
   198
0

льгота на питание в садик

Подскажите,получила статус малообеспеченной,какая льгота в садик на питание?в садике говорят что минус 50%,а в интернете прочитала что полностью бесплатное
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Згідно наказу п. 2.4. «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах" від 21.11.2002, № 667, від плати за харчування дітей відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах, а також батьки дітей та особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям". Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту.
Смайлы
Добавить фото
Dobra Kobra
кобры добры
бесплатное только детям атошников. насколько я знаю
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}