главная опыт мам и экспертов общая льготы вопросы и ответы Мать одиночка
Гость
   206
0

Мать одиночка

я мама одиночка официальный доход 6000 грн в месяц имею ли я право на льготы в садику:::
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Про які пільги Ви запитуєте? Якщо мова йде про харчування, то відповідно до статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту" ( 2628-14 ) батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі в розмірах, визначених місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування або підприємствами, організаціями та установами, які перебувають у державній (комунальній) власності і мають у своєму підпорядкуванні дошкільні навчальні заклади. Від плати за харчування дітей відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" ( 2628-14 ) звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах, а також
батьки дітей та особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України ”Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” ( 1768-14 ). Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}