III триместр (1558) / дородовые выплаты (286)
главная опыт мам и экспертов III триместр дородовые выплаты вопросы и ответы На какую сумму...
Оксана
   1421
0

На какую сумму дородовых выплат я могу рассчитывать?

У меня декрет с 22 июня, но июнь я еще училась, 30 получила диплом и выпустилась. Стипендию получала. На биржу стать не успела естественно. На какую сумму я могу рассчитывать, если мне в добавок при оформлении выплат сказали, что за июнь я ничего не получу, ибо была стипендия.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Постанова КМ України, від 27.12.2001, № 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми", Чинний)Постанова КМ України, від 27.12.2001, № 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми" передбачає, що студенткам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів допомога по вагітності та пологам виплачується у розмірі місячної стипендії. Жінка, яка продовжує навчання, має право на виплату стипендії або допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами за її вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії по день закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами. Отже, виплати допомоги будуть нараховані з моменту припинення виплати стипендії. Кошти нараховуються за весь період перебування жінка у відпустці у зв’язку з вагітності та пологами та виплачується одноразово за весь період.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Поки Вам дадуть відповідь, можете пошукати аналогічні питання https://svitmam.ua/themes/tag/3_trimestr/posobie-po-beremennosti-i-rodam
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}