0-3 месяца (3452) / путешествие с ребенком (7)
главная опыт мам и экспертов 0-3 месяца путешествие с ребенком статьи экспертов Наш огляд: таксі child...
Tanya Kur
   1622
6

Наш огляд: таксі child friendly у Києві

Таксі у мегаполісі – не розкіш, а спосіб швидкого і зручного пересування. Як виявляється, для батьків малолітніх дітей у Києві ця послуга являє собою і перше, і друге. У кількамільйонному місті «СвітМам» знайшов лише пару служб перевезень, котрі в перелік своїх бажаних клієнтів включили і батьків з дітьми. У статті ви знайдете назви цих служб. А також ми зібрали реальні відгуки користувачів, щоби вам було легше орієнтуватися – чого насправді очікувати від столичних child friendly таксі.

Наш огляд: таксі child friendly у Києві

1.Baby Transfer

(контакти – однойменна сторінка в фб, 063 825 1838)

Baby Transfer позиціонує себе, як сервіс персональних перевезень дітей від 0 до 12 років, а також вагітних та породіль з дітьми, як трансфер в/з аеропорт, вокзал. Відповідно до цього пропонується комплектація салону: автокрісла, вологі та сухі серветки, іграшки, вода, підгузки, журнали для мам.

Враження Марії Костіайнен, яка користувалася сервісом разом із 1-річною дочкою Софією: «Їздили з ними на дачу за Київ і назад. Ціна була дещо вища за звичайне таксі, але враховуючи те, що це за межами міста, нас це не здивувало. Загалом враження непогані, їхали плавно, водій був уважний, сам спакував наш візок у багажник.

Проте, із самого початку мене здивувало, що він неправильно пристібнув дитину в кріслі. Послався на те, що це нова модель, і він перший раз нею користується. Довелося розбиратися з інструкцією і відтворювати малюнки, бо для мене це також була нова модель. Тож будьте уважні, навіть якщо ваша дитина в автокріслі – це ще не означає, що вона у безпеці.

Після того, ми хотіли замовити їх з центру в аеропорт, але коли почули ціну в 700 грн (літо 2016 р. – Авт.), то бажання відпало… Вони мотивували ціну тим, що легкової машини на потрібний нам час нема – всі зайняті розвезенням по школах, є тільки мінівен і тому дорожче».

Останнє речення підтверджує, що Baby Transfer орієнтований більше на регулярні перевезення дітей – школи і гуртки (тут батькам пропонують опцію онлайн-трансляції із салону). За таких умов замовляти одноразову поїзду краще заздалегідь. Хоча і це не рятує від форс мажорів: як пояснює сервіс, дитину може вирвати, підгузник може потекти, бувають затримки у лікарні.

Ось відгук Юлії Пилипенко на фб-сторінці сервісу: «Ми замовили машину за добу на 16:10. О 16:10 виявилося, що обіцяної машини не буде, а інша десь у заторі. Довелося відмінити важливу зустріч».

Плюси: child friendly (автокрісла, бустери, аксесуари, відеоспостереження), можливість встановлення в салоні кількох крісел (чудово для багатодітних сімей), місткий багажник (для візків).

Мінуси: ціна, можлива відсутність машини на потрібний час.

2.«Оксі-Таксі»

(контакти - http://oxy-taxi.com.ua, тел. 4848)

Це парк електрокарів, серед послуг якого – «Автоняня» (перевезення у школу, на секції, гуртки) та можливість замовлення машини з автокріслом (1-12 років).

«Оксі-Таксі» пропонує безшумні екологічні машини, наявність води, можливість сплатити карткою, wi-fi, підзарядку та ввічливих водіїв J Наголошується, що всі пасажири застраховані.  

Відгук користувачки на ім’я Аня Цукерштейн-Пейсахович: «Машина приїхала на 40 хв до замовленого часу, але чекала на мене (30 хв очікування – безкоштовні. – Авт.). На вулиці було спекотно, а у салоні приємно прохолодно. Водій запитав, що краще – кондиціонер чи відкриті вікна? Їхав спокійно, в машині тихо, бо електрокар. Замовляла відразу туди і назад і отримала знижку (на даний момент знижка на зворотню поїздку становить 50% - Ред.)»

Більшість отриманих відгуків на роботу сервісів була опублікована у групі «Київ дружній до батьків і малюків». І хоча «Оксі-Таксі» отримало досить високу оцінку (включаючи мій власний досвід), проте завжди спрацьовує людський фактор.

Ось, наприклад, враження Наталії Нікітенко: «Ми викликали авто для поїздки в аеропорт «Бориспіль», щоби не тягати своє крісло, а потім не повертати його на таксі додому посеред ночі. Замовили таксі з дитячим кріслом завчасно за два дні. Нам передзвонювали і уточнювали вік дитини, для якої потрібно крісло.

А потім водій з’явився без крісла. Сказав, що у нього в замовленні вказаний вік дитини, але не вказано, що потрібно крісло. Сказати, що ми були не дуже раді, це нічого не сказати. Інше таксі перезамовити швидко не вдалося. У результаті, ми брали наше крісло, і доплачували зверх і так недешевого «Оксі-Таксі» за повернення його нам додому».

Щоби гарантовано до вас приїхало таксі, у службі рекомендують замовляти поїздку щонайменше за дві години.

Плюси: ціна (нижча за Baby Transfer), знижка на зворотню поїздку.

Мінуси: доплата за користування автокріслом (60 грн.). Можливі проблеми із розрахунком ціни на сайті (мені, наприклад, нарахувало 120 грн. за автокрісло). Відтак у службі радять користуватися телефонним замовленням.

P.S. Варто додати, що в умовах реального дефіциту цієї послуги ФБ-спільнота Київ, дружній до батьків і малюків виступила з ініціативою створення Батьківського Таксі 0+. За новинами цього проекту слідкуйте на ФБ-сторінці групи.

Автор: Наталя Терамае

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
15 комментариев
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Dasha
2 мальчика
А мы не имея машины купили сразу автолюльку 0+ и сейчас просто ставим свое кресло в любое такси. Но чем старше малыш тем актуальнее проблема отсутствия автокресла.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Mom
Ось свіжий відгук про Батьківське таксі 0+:
"Родители объединяются с целью безопасных перевозок детей, а мы первые кто протестировал на себе инициативу сообщества "Київ дружній до батьків і малюків" - Батьківське Таксі0+ -Parents Taxi0+!
Не все родители, желающие перевозить своих детей безопасно, водят автомобиль. Как показала практика, только несколько из сотен существующих в Киеве "служб такси" предоставляют детское автокресло. Тариф в таком случае возрастает, а условия (заранее обозначить точное время подачи авто) не всегда выполнимы. "Батьківське Таксі0+" призвано помочь решить эту проблему и обеспечить безопасность нашим деткам в дороге. В роли таксистов тут выступают такие же родители, имеющие в своем распоряжении автомобиль, детское автокресло и немного свободного времени. Проект помогает первым и вторым найти друг друга и скоординировать свои действия. Сегодня мы протестировали инициативу на себе и остались более чем довольны.
Ни я, ни Катюша не водим автомобиль. Но когда возникает необходимость в поездках, автокресло для Мириам - важное условие. Нам нужно было поехать от одной бабушки к другой, такой себе день бабушек выходит)) Я разместил информацию в группе: откуда и куда ехать и дату поездки. Отозвались несколько человек. Мы согласились на тариф - 150 гривен. Маршрут - Борщаговка - Подол. Для сравнения тариф Уклон - 117 грн. Такой же маршрут в окси такси (наличие автокресла) - 217 грн. Отличный вариант!
Ехали мы с Николаем, тоже родителем. Он заранее предложил на выбор тип автокресла, приехал вовремя, был очень внимательный и обходительный. Мириам пристегнул, кондиционер на комфорт выставил,а за увлекательной беседой мы и не заметили как доехали на Подол. Настроение хорошее, впечатления прекрасные. Спасибо Коле!
Очень круто, что этот проект есть, я уверен в его необходимости и приглашаю всех родителей присоединиться к группе. Если у вас есть авто с креслом -это отличный шанс помочь людям безопасно перевозить детей, пообщаться и даже подзаработать. Если вам необходимы поездки с детьми на авто, которого нет - в группе вы сможете его найти) Важно понимать, что это прежде всего социальная инициатива родителей для родителей, которая направлена на сохранение здоровья и жизней, на безопасную перевозку детей. Напомню, что согласно данным Всемирной Организации Здравоохранения, использование автомобильных кресел снижает смертность среди детей в ДТП на 54%, а риск получения травм – на 70%. Друзья, пожалуйста, используйте автокресла для перевозки детей, и расскажите об этом всем своим знакомым. Это очень и очень важно!"

батькивське таксибатьківське таксі 0+

Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Начебто таксі з передбаченим дитячим кріслом повинно бути звичийною справою (з дітьми як раз багато в таксі і їздять!), а в житті - такий дефіцит.
Смайлы
Добавить фото
Inna ****
планирую
Я й не задумувалася ніколи над цією проблемою. Мабуть через відстутність дитинки
Смайлы
Добавить фото
Sveta Nota
1 мальчик
Для нас такие такси вообще не по карману
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Mom
К сожалению, в Киеве это считается как услуга класса "люкс" и стоит недешево (((
Дарья Алиева
3 мальчика
Нам тоже и это печально
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Даже не знала о существовании такого! Познавательно!
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Просто
беременна на 8 неделе
Цiкаво та корисно! Дякую за статтю
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}