общая (3439) / юридические вопросы (404)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы Наследство
Гость
   240
0

Наследство

Если по завещанию недвижимость остается детям, может ли претендовать на него законная жена ?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Ирина Павлик
Має 13 – ти річний досвід роботи в юридичній сфері. Свідоцтво про право на...
Майно, що вказано в заповіті успадковується тими особами, які вказані в заповіті. Разом з тим, ст.1241 ЦК України визначає, що малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка). Тобто, в не заленості наявності заповіту, вищевказані особи мають право на обовязкову частку.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}