главная опыт мам и экспертов общая права ребенка вопросы и ответы Нужна помощь
Ната
   481
0

Нужна помощь

Дайте пожалуйста совет. Дочка жила не со мной вовремя учёбы у свекрови, (я инвалид по ногам). И я узнала что бабушка обижала дочку, мы с дочкой решили ,что она вернётся ко мне. Но вот проблема - бабушка не отдаёт её вещи ни те которые я покупала, ни те которые дарили, ни те которые просто отдали. Как это решить пока . не знаю. Бабушка говорит не имеете права забирать, если бы внучка у неё нежила то у неё ничего бы и не было!!!!!!
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Наталия Вдовиченко
2 девочки
Починайте з розмови, будьте мудріші- хитріші, скажіть, що вдячні і за речі, і за догляд, але спробуєте тепер разом з донькою, бо все таки мама є мама. Скільки років доньці? Може вона поговорить з бабусею, може є родичі, які вас підтримують. Але якщо по доброму не вийде, то тільки зовнішні державні помічники: Служба у справах дітей, але краще самим розібратися
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
А навіщо бабусі дитячі речі?
Якщо вона у вас така принципова, то невесело ((
Звичайно, починати треба з розмови. І то в такому внутрішньому стані, щоб якомога легше, без тиску, добитися свого. Я би порівняла це з ситуаціями, як у фільмі, коли взяли людей в заручники. Мета - їх звільнити (в даному випадку - одяг і речі). Тому діяти треба так, щоб утримувач не мав жодного приводу до наступної агресії.

Жорстке порівняння, Але зрозуміле.
Смайлы
Добавить фото
Алина Diadora
2 девочки
Сколько лет ребёнку?
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}