общая (3440) / юридические вопросы (404)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы Оплата за садик
Алла
   584
0

Оплата за садик

Здрастуйте меня интересует такой вопрос у меня трое детей,двое ходят в садик у нас есть субсидия на газ и свет. Как я буду платить за садиба?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
5 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Розмір плати за поданням дошкільного навчального закладу встановлюють місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування або підприємства, організації та установи, які перебувають у державній (комунальній) формі власності і мають у своєму підпорядкуванні дошкільні навчальні заклади, один раз на рік з урахуванням матеріального стану сім'ї та режиму роботи закладу. Вони можуть установлювати додаткові пільги щодо батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів, підприємств, організацій, установ. Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.
Від плати за харчування дітей відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах, а також батьки дітей та особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям". Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту.

Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів (довідок про сукупний дохід кожного члена сім'ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів, і довідки про склад сім'ї, виданої житлово-комунальними організаціями, сільськими (селищними) радами).
Смайлы
Добавить фото
Антонина Вин
1 девочка
вот мне всегда было интересно... когда люди планируют детей- они понимают, что в нашей стране уже бесплатного ничего нет? ни бесплатной медицины, ни садиков, ни образования?
Почему на форуме, а не себе самой вы задаете вопрос как вы будете платить?
Смайлы
Добавить фото
Алина Diadora
2 девочки
Тонь, не понимают, потому что им все должны.

Автор, вам скорее всего положена скидка на питание, но узнавать это надо в садике по месту.
ира каминская
1 мальчик и 1 девочка
если вы многодетная семья,узнайте или есть для вас льготы..У нас в саду многодетные платят 50%
Смайлы
Добавить фото
Наталия Вдовиченко
2 девочки
Субсидий на детский сад не дают.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}