Рейтинг@Mail.ru
главная опыт мам и экспертов общая льготы вопросы и ответы Отопление за январь и...
Наталка Прокопенко
   125
0

Отопление за январь и как его улучшить

Когда то уже поднималась эта тема, но не могу найти. Тогда звучал вопрос по поводу того кто сколько получил за отопление. После 1 января, как я понимаю, тарифы поменялись. Хотелось бы понять о каких суммах и за что сейчас идет речь при начислении за отопление. Еще больше волнует вопрос Как можно улучшить отопление в квартире или радикально его изменить, если батареи еле теплые?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
4 комментариев
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Якщо опалення центральне, то писати звернення у відповідні інстанції. Записувати показники температури у квартирах, разом із сусідами чи з їхніми підписами як свідків.
Утеплення пінопластом - дорого... Хоч кажуть, ефективно. Ну, пластикові вікна само собою.
Ми платимо за газовий котел. Близько тисячі на місяць виходить, і то квартира невеличка (((((
Смайлы
Добавить фото
Наталка Прокопенко
2 девочки
утеплення для мене не варіант взагалі. вхідних дверей у квартиру двоє і обидві утеплені; всі вікна пластикові; обидва балкони застеклені; знадвору "шуба" з пінопласту 10 см є. але усе це не допомагає. бо що б зберігати тепло, воно спочатку повинно бути. коли на вулиці сильні морози, то в квартирі +16-+18, але то частково завдяки електрообігрівачу, тому покази температури у квартирі не аргумент. я можу добиватись її будь якими способами. проблема саме у холодних або ледьтеплих батареях. і я не знаю що можна з ними зробити, або зробити так що б я не платила за те, чтого мені не надають. зараз на будинок де я проживаю встановили теплолічильник. то ж за січень я, при загальній площі квартири 73 кв, отримала рахунок на 2700 за опалення. то ж, спостерігаючи за своєю синьою дитиною, яка увесь час жаліється на те що їй холодно, я ще й мушу заплатити 2700 за опалення, при ледь теплих батареях. враховуючи усе це, для мене зараз дуже важливе питення як я можу законно позбавитись такого "опалення" і зробити його нормальним.

{ $nifTest}