главная опыт мам и экспертов общая женские секреты статьи экспертов Пальці і кільця
Ольга Зірка
   15270
4

Пальці і кільця

 (350x350, 24Kb)Люблю деколи повідкривати коробчки-шкатулочки із всякою всячиною і пореребирати її - для підняття насторю. Сьогодні от згадала про свої улюблені колечка, як лежать метрвим вантажем який місяць, - попереміряла... Руки схудли, все спадає - лише вказівний та великий палець придатні для носіння прикрас.. А так хочеться примарафетитися по повній програмі і вийти у двір, блиснути, вивезти візочок... віддати його татові і закрити за собою двері вдома...

За винятком обручки, більшість прикрас не несе ніякого практичного навантаження, але розкривають характер людини. Психологи з'ясували, що величезне значення має не стільки саме кільце або перстень, скільки палець, на якому кільце розташоване. Таким чином власник кільця хоче повідомити навколишнім якусь інформацію про себе ( http://www.czn.ru)

  Безіменний палець (палець Сонця)

 Кільця на безіменному пальці - природно, найпопулярніша графа - "сімейний стан". Заповнюється кільцем на безіменному пальці правої руки (чи лівою, як прийнято у католиків).Вперше цей звичай кільця з'явився ще у стародавніх єгиптян, які вірили, що саме від безіменного пальця починається "артерія любові", ведуча прямо до серця.

 Прикраса, надіті на цей палець (за винятком обручки), підкреслює пристрасть до краси, вишуканих речей і розкоші. Кільце на ньому, особливо золоте, служить запорукою серцевої зв'язку, допомагає самовираженню, придбання знаменитості і багатства.

Якщо людина постійно носить кільце на безіменному пальці, він прагне до задоволень, приємне проведення часу, чуттєвим насолодам. При цьому він невтомний романтик. Побачивши на побаченні у свого обранця кільце на пальці Сонця, знайте, що в нього прекрасний настрій, добрі наміри і найромантичніші плани. Кільця на обох пальцях Сонця показують, що людина перебуває на піку позитивних емоцій.

  Вказівний палець (палець Юпітера)

  Запис у графі "влада" виробляється на вказівному пальці. Прикрашений кільцем перст - знак вольового характеру, гордості і прагнення до влади."Кільце влади" на правій руці свідчить про розважливості, кільця на лівій же руці - скоріше про манію величі і схильності до істерії. Кільця на вказівному пальці носили багато відомих правителі і полководці - Цезар, Іван Грозний, кардинал Рішельє, Генріх VIII.

 Кільце на цьому пальці говорить про те, що його власник - людина боязкий, сором'язливий і нерішучий від природи. Відчуваючи складнощі при спілкуванні, він легко піддається впливу. Однак, надягаючи обручку на вказівний палець, подібний скромник набуває впевненості у своїх силах і, можливо, навіть прагне до лідерства. Людина, яка прийшла на побачення з кільцем на цьому пальці, готовf підкорювати і завойовувати, у нього найсерйозніші наміри.

Якщо ж обнизані обидва пальці Юпітера (на правій і лівій руці), значить, ваш новий знайомий не зупиниться ні перед чим в прагненні досягти своєї мети.

   Середній палець (палець Сатурна)

  Резолюція КІЛЬЦЯ "я гарна!" ставиться на середньому пальці. Самий довгий і самий центральний, він найкращим чином демонструє прикраси і те, наскільки ми самі собі подобаємося. Агресивна перевагу кільця на вказівному пальці змінюється більш ввічливим почуттям власної гідності та пробачити самозамилування.

 Як правило, на цьому пальці носять фамільні прикраси, щоб підкреслити зв'язок з предками. Таким чином, людина, надягаючи на перст Сатурна прикраса, приймає як неминуче вплив долі, він вірить у свою карму і вище призначення. Кільце ж «приборкує» негативний вплив року і розкріпачує мислення. Зустрівши таку людину, будьте впевнені, що він має величезну духовну силу. А вже якщо він прийшов до вас на побачення - значить, ваша зустріч (для нього вже точно!) Зумовлена згори. Кільця на обох пальцях Сатурна наділяють людини певним ступенем фаталізму та деякою відчуженість від повсякденного життя.

  Великий палець (палець Марса)

 Кільця на великих пальцях рук заслуговують особливої уваги, особливо, якщо рука чоловіча. Цими пальцями, як у автостопу, чоловіки подають сигнал "прошу уваги!".На думку психологів, головне бажання власника такого кільця - самоствердитися будь-якими способами, і в першу чергу - в сексуальному плані. Думка щодо цього не змінюється протягом останніх 2000 років. Ще древні греки та римляни вважали великий палець символом фалоса і носили на ньому залізні кільця для захисту своєї чоловічої сили.

  Кільце на пальці Марса виявляє людини експансивного, емоційного, що володіє величезною енергією. Спересердя вона здатна наговорити такого,що оточуючі довго будуть згадувати почуте як поганий сон. Переконувати в чому - або такої людини - марна трата часу.

  Це розуміє і сам володар кільця,тому чисто інтуїтивно за допомогою прикраси прагне приборкати свій палкий темперамент.

  Однак не варто лякатися, якщо на побачення людина прийшла, надівши на великий палець масивний перстень. Швидше за все, «володар кільця» хоче вгамувати свою агресію і зробити процес спілкування більш гармонійним.

Прикрасивши великі пальці обох рук, він прагне збільшити свої шанси знайти спільну мову з оточуючими.

  Мізинець (палець Меркурія)

  Меркурій уособлює витончений розум, пристрасть до тонких інтриг. Постійна присутність кільця на мізинці підкреслює мінливість натури, самозакоханість і кокетство. Мізинець пов'язували з мистецтвом письменника, математичними здібностями, лікуванням, торгівлею та дипломатією - тобто з тими областями, за які відповідав Меркурій.

  Більш того, це точний ознака схильності до азартних ігор і постійної готовності до флірту. Кільце або інша прикраса в даному випадку покликане втихомирити або навіть придушити ці підчас сильно заважають якості. Чого чекати від людини, яка прийшла на побачення з кільцем, надітим на мізинець? Швидше за все, нічого хорошого. Він (вона) буде морочити голову, кокетувати і постійно говорити неправду. Єдине, що може хоч якось напоумити такої людини, - це кільця, надіті на обидва мізинця. Однак стовідсоткової гарантії, звичайно ж, ні! Будьте уважні!

Згідні щодо себе із такою характеристикою?  

 

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
10 комментариев
Oля Чумaк
Что излучаешь, то и получаешь
Постоянно ношу только обручальное кольцо. А так, для колец у меня только безымянные и средние пальцы! Можно и поверить!
Смайлы
Добавить фото
Ольга Зірка
1 мальчик
А моя анатомічна будова на середній не приймає А, виявляється, це так жіночно
Светлана Ходаковская
2 девочки
Я теж зазвичай ношу лише обручку! Та коли на День народження мій брат подарував мені перстеник, то ношу його на іншому безіменному пальці. І помітила, що коли його не одягаю, мені ніби чогось не вистачає!!!
Смайлы
Добавить фото
Наталья Голда
1 мальчик и 1 девочка
хи, меня так и тянет одеть кольцо на безымянный именно правой руки (свято место пусто не бывает ).
также для колец у меня - большой на левой и указательный на правой. с характеристиками во многом согласна
Ольга Зірка
1 мальчик
І у мене великий лівої На правій зламаний і ніякі перстні не налазять, а то й носила б ще там
"Спересердя вона здатна наговорити такого,що оточуючі довго будуть згадувати почуте як поганий сон. Переконувати в чому - або такої людини - марна трата часу" - із цим згідна, а от із іншим...?.....
Антоніна Бусінка
Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.
Мабуть, згідна. До одруження носила майже постійно колечко на безімянному пальці лівої руки, могла іноді прикрасити вказівний чи середній пальці правої, але це рідко. Зараз ношу лише обручку (носила б і на лівій на безімянному колечко, що подарував чоловік, але воно стало замале...)
Смайлы
Добавить фото
Vita Lina
1 мальчик и 1 девочка
"Кільця на обох пальцях Сонця показують, що людина перебуває на піку позитивних емоцій" - это про меня. С 12 лет ношу тоненькое серебряное колечко, мама его подарила мне на крестины, с тех пор чувствую без него себя не уютно. Потом года три назад малой наэкономил денег и с помощью моей мамы купил подобное серебряное. Из стало два на одном пальчике. Потом на правой руке появилось обручальное. Через месяц мы поехали с мужем, по моей инициативе, ну люблю я серебро, купить еще одну пару обручальных колей - серебряных. И вот тогда я выбрала еще одно (жаба задавила, что его печатка стоила дороже моего колечка) с выпуклым камушком. Вот так теперь и ношу: на левой руке 3 колечка - с крестин, Сережкино и посередине с камушком, народ думает, что это одно кольцо: на правой - обручальное. Это минимум, который у меня на руках
Смайлы
Добавить фото
Ольга Зірка
1 мальчик
І я років з 10 носила три срібних колечка на лівій руці - два тоненьких (мама подарувала однакові) і одне посередині товсте, з насічками. Було враження, що один перстень
Vita Lina
1 мальчик и 1 девочка
так мы чем-то похожи
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
А я несколько лет назад захотела себе купить кольцо, чтобы неприменно крупное, непременно ОСОБЕННЕЙШЕЕ и чтобы оно только одно на руке было (остальные кольца на второй руке). Очень долго его искала, а когда увидела, поняла - это оно!!! Нравится до сих пор и все часто просят показать его поближе. Ношу, конечно же, на среднем пальце. Именно для этого пальца его и выбирала!
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}