Рейтинг@Mail.ru
общая (3323) / юридические вопросы (383)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы Пільги на отримання...
Олена
   89
0

Пільги на отримання соціальної стипендії особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи

Дитина має жовте порсвідчення, батьки посвідчення категорії 3. Чи прирівнюється дана категорія батьків до посвідчення дітей?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
такого поняття як "прирівняння" посвідчення батьків, відповідної категорії до посвідення дітей - відсутне. Разом з тим, ЗУ Про статус осіб, які постаждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" визначає право осіб на отримання соціальної стипендії. Для осіб віднесених до 1 категорії - п.26 ч. 1 ст. 20 вказаного Закону; для осіб віднесених до 2 - ї категорії постаждалих - п.1ч.1. ст.21 Закону; для громадян віднесених до 3 - ї категорії - аб.2 п.6 ч.1 ст. 22 Закону. Отже, якщо дитина має посвідчення встановленого зразка, відноситься до осіб, що постаждали від Чорнобильської катастрофи тому має право на отримання соціальної стипендії.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}