общая (3396) / юридические вопросы (400)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы Пільги при посвідченні...
Олена
   225
0

Пільги при посвідченні серії Д

Добрий день! Син має посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи Серія Д, йому зараз 15 років. Має він пільги при вступі у коледж, які?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Ирина Павлик
планирую
Відповідно до ЗУ “ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Верховна Рада УРСР; Закон від 28.02.1991 № 796-XII” неповнолітні, котрі мають посвідчення Д та вкладку до нього (встановлена інвалідність, пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи), мають право на:
- (згідно ч. 4 ст. 30) вступ поза конкурсом до державних вищих закладів освіти, професійно-технічних закладів освіти та на курси для професійного навчання з обов'язковим наданням гуртожитку на час навчання тим, хто не має житла, і виплатою соціальної стипендії в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, незалежно від місця навчання на території України. Особи, які закінчили середні загальноосвітні школи та професійно-технічні заклади освіти з відзнакою (відмінними оцінками), приймаються без екзаменів до державних вищих закладів освіти за результатами співбесіди. Зазначені особи навчаються в цих закладах освіти за рахунок держави.

В іншому випадку, діти з посвідченням категорії Д не мають пільг для вступу до державних вищих закладів освіти, професійно-технічних закладів освіти.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}