главная опыт мам и экспертов 4-12 месяцев прикорм вопросы и ответы Прикорм 6 місячної...
Алла
   404
1

Прикорм 6 місячної дитини при змішаному вигудовлюванні

Доброго дня. Скажіть будь ласка як правильно розпочати підгодовлювати дитинку. У мене хлопчик 6 місяців?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
6 комментариев
Надежда Унич
Доброго ранку.
Прикорм передбачає введення дитині іншої їжі на відміну від материнського (грудного) молока та/або штучної харчової молочної суміші. Розрізняють продукти прикорму (фруктове пюре та сік; сир (творог); яєчний жовток; м’ясне, рибне пюре; рослинна олія; вершкове масло та печиво або хліб) та страви прикорму (овочеве пюре; молочно-круп’яна каша та дитячий кефір). Страви прикорму відрізняються від продуктів прикорму тим, що після поступового введення (з малих доз, початкова доза не більше 5-ти грамів) їх об’єм можна з часом довести до повноцінного об’єму одного харчування дитини. Продукти ж прикорму вводяться дозовано в невеликих кількостях в залежності від віку дитини.
Першим прикормом для дітей 6-місячного віку може бути або овочеве пюре (так буває найчастіше) або молочно-круп’яна каша (перевага надається беззлаковим кашам – гречаній, рисовій або кукурудзяній). Слід пам’ятати, що коли дитина недостатньо набирає вагу, то перевага надається молочно-круп’яній каші. Вводячи прикорм з малої дози, слідкують за тим, як дитина сприймає цей прикорм. Дитина не повинна відштовхувати ложку з рота, а їжу повинна утримувати в роті і проковтувати її. Примусово давати дитині прикорм не можна, дитина повинна сприймати прикорм охоче. Перші дози прикорму даються після годування невеликою кількістю основної їжі (грудне молоко або молочна суміш). Після цього дитину можна догодувати основною їжею до повного насичення. З кожним днем кількість прикорму збільшується і протягом не менше 5-7 днів кількість прикорму доводиться до відповідного об’єму.
Введення прикорму залежить від індивідуальних особливостей кожної дитини. Найбільш інформованими про особливості розвитку дитини є лікарі, які за нею спостерігають. Розповісти Вам про всі тонкощі введення прикорму неможливо, бо це дуже великий обсяг інформації. Вам необхідно обов’язково порадитись зі своїм лікарем-педіатром щодо введення прикорму Вашій дитині. Лікар знає в якому порядку, в яких дозах вводити прикорм.
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Здравствуйте. Правилв прикормв, в принципе, одинаковы длч деток и на грудном, и смешанном, и искуственном вскармливаниях.
Почитайте наши статьи на эту тему
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}