главная опыт мам и экспертов общая дела семейные вопросы и ответы Про життя.
Гость
   377
0

Про життя.

Розкажу, таку історію.
Чоловік живе у квартирі моєї мами (де зроблені умови для комфортного життя: ванна , бойлер, інтернет, пральна машина) . Він вважає себе приймаком, дуже хоче щоб я жила з його батьками, говорить що жінка повинна жити у чоловікових батьків . Ми живемо окремо від моїх батьків (мами й тата), Но в одному місті з моїми батьками, а батьки чоловіка живуть в другому місті. Він іноді, а то й кожну неділю їде до них допомогати.
Вони живуть в хаті , но завсе життя своє, їхнього сина не могли зробити елементарних умов нормального життя - це не має ванни і душа, є хіба що літній душ( і над тазиком можна помитися, Вони ходять митися на роботу, і до сусідів ) , туалет на відро ( хоть би яму батько вирив би, чи каналізацію зробив) .Загалом вони звикли отак жити і невістку думали , що приучать їхньому способу життя . Но не на ту натрапили, як кажуть" бачили , що вибирали очі".
Я жила від народження у квартирі мами у м. Києві, потім мама переїхала в друге місто, коли мені було 5 років, до мого тата він хороший майстер зробив у хаті добрі умови ( все є про те, що я описувала вище, і ванна, каналізація, інтернет, радіо) я звикла жити, мені важко буде жити і виховувати сина там у чоловікових батьків, Тим паче прописали (я з мамою моєю) синочка в хаті моїх батьків.
В нас стільки розходжень з чоловіком, він нелюбить розвиватися читати. Якщо розвестися, то де зайти кращого чоловіка ?( який полюбить сина чужого чоловіка, тим паче схожого на нього, і дитині без батька, з однією матірю , буде важко виховуватись, і матері - як і морально, так і матеріально.
Який може вирости син, якщо виховує одна мати?
Умови повинні робити дитині батьки чи самі діти? Чи йдуть жити з кращих умов в гірші?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Гость
А Ви звідки Наталія.?
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}