III триместр (1558) / покупки для новорожденного (13)
главная опыт мам и экспертов III триместр покупки для новорожденного статьи экспертов Що має бути в дитячому...
Tanya Kur
   1282
4

Що має бути в дитячому ліжечку?

Обираючи перше ліжечко для малечі, враховуй все до дрібниць! Хай сон крихітки буде солодким-пресолодким! Навіть якщо ти плануєш спільний сон з дитям, ліжечко все одно час від часу буде потрібне.

Що має бути в дитячому ліжечку?

Модель ліжка

Для новонароджених ринок пропонує ліжко-люльку. В ньому легко вколисувати маля. Але в такому ліжечку дитинка поміститься лише в перші місяці. Потім воно стане їй замале. Практичніше купити дитяче ліжко, в якому малюк спатиме до 2-3 років. Воно має бути зручним і стійким, щоб дитя, рухаючись, не могло його перевернути.

Безпека ліжечка 

Обов'язково зверни увагу на матеріал, з якого зроблено ліжко. Головне - обов'язково при покупці товару попросити від продавця всі документи, які підтверджують дотримання санітарно-гігієнічних норм на матеріал.

  • Також слід звернути увагу на саму конструкцію ліжечка. Уникай гострих кутів, перевір, чи досить безпечна ширина між рейками (вона не повинна перебільшувати 7-9 см).
  • Якщо ліжечко дерев'яне, ретельно проглянь кожну лозину, щоб переконатися, що немає щербин. 
  • У ліжку передбачені захисні профільні накладки, виготовлені з міцного пластика? Переконайся, що такі накладки не стануть непридатними, коли у маляти прорізуватимуться зубки.
  • За конструкцією сучасні ліжечка мають два рівні висоти. Це зручно, адже коли дитя навчиться саме вставати і ходити, ліжко може стати небезпечним. 
  • Також зручно для мами, коли можна встановлювати матрац на різну висоту: поки дитина зовсім ще крихітка, важко вкладати її глибоко в ліжечко, та і сенсу в цьому абсолютно немає. 
  • Для зручності батьків у сучасних ліжечках передбачені варіанти борта, що опускається, або відкидного, що дозволить з часом прибрати непотрібну боковину, і малюк сам зможе лягати в ліжко.

Балдахін 

Необов'язково, але симпатично! Над ліжечком можна повісити затишний балдахін. Він захищатиме маля від яскравого світла, комах, протягів. Крім того, він дуже естетично виглядає, і твоє немовля з перших днів життя буде оточене красивими речами. Вибираючи колір балдахіна, віддавай перевагу світлим і спокійним тонам: жовтому, рожевому, блакитному, ніжно салатовому.

Матрац 

Особливу увагу зверни на матрац. Він має бути жорстким, рівним і зшитим з натуральних тканин. Наповнення матраца теж має бути лише натуральним. Зараз пропонують матраци з кокосової стружки. Вони добре себе зарекомендували, в міру жорсткі та практичні.  

Постільна білизна

Білизна лише з натуральних тканин. Купи два бавовняні постільні комплекти за розміром ліжечка. Колір теж має бути спокійним, щоб «не відволікати» крихітку від сну.  

Подушка 

Перший рік життя подушка зовсім не потрібна. Її використання може призвести до сутулості або викривлення хребта. Коли ж малюк підросте, придбай для нього довгу подушечку на всю ширину ліжечка. Віддавай перевагу синтепоновим та поліефірним наповнювачам.

Ковдра 

Купи для малечі легку вовняну ковдру та ковдрочку якнайтеплішу. Добре, якщо у тебе будуть затискачі для ковдри, малята сплять неспокійно і під час сну постійно розкриваються. А так ти зможеш не переживати, що крихітка вночі замерзне.

Хороших і кольорових снів!

Автор: Олена Яструбенко

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
7 комментариев
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
У нас был совместный сон, с обеими дочками. Но кроватка, правда, пригождалась. То на дневной сон, то вместо манежа.
А! Еще мобиль (каруселька) в кроватке могла заворожить кроху минут на 10. А за 10 минут мама грудничка столько всего может успеть!
Смайлы
Добавить фото
Маша пузатик
планирую
В летнее время в селах и на дачах у многих детские кроватки с балдахинами. Не ради красоты, а как защита от мух и комаров ))
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
У нас ліжечко не входило до списку покупок для дітей. Сестра принесла - і тому, мабуть, ми його не дуже й цінували )) Використовували тільки так, як хотілось нам самим, а не суворо за призначенням.
Ну, а нам хотілось хіба що на денний сон час від часу, на нічний сон - хіба коли мама була відчутно вагітна вдруге, потім - як манежик на короткий час, щоб мама могла вибігти з кімнати за потребою
Цікаво було, коли син підріс і став використовувати ліжечко як іграшку: залазити і вилазити в своє задоволення.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Dobra Kobra
кобры добры
деньга на ветер
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}