общая (3421) / юридические вопросы (401)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы Социальная помощь как...
Гость
   203
0

Социальная помощь как малообеспенным

Здравствуйте! Я нахожусь в декрете ( ребенку 1год 2 месяца) , муж работает. Заработная плата 2.300 грн в месяц ( оклад 1.800), своего жилья и авто у нас нет, земельных участков тоже. Получаю пособие по уходу за ребенком до 3-х лет. Скажите пожалуйста полагается ли нам государственная социальная помощь как малообеспеченной семье и в каком размере?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Наказом від 15.11.2001, № 486/202/524/455/3370 "Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги» затверджено відповідно методу, якою визначено, який дохід необхідно враховувати для визначення сукупного доходу родини. Крім того, розрахунок здійснюється за останні 6 місяців, які передували зверненню. Тому, ознайомтесь, будь – ласка, із вказаною методикою щодо визначення сукупного доходу за 6 місців. І лише після такого визначення можна зрозуміти чи має родина право на отримання статусу малозабезпеченої.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}