общая (3371) / юридические вопросы (397)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы социальный отпуск на10...
светлана
   166
0

социальный отпуск на10 дней матери

дают ли отпуск матери на второго ребенка, если первому ребенку уже 16лет на 10дней?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Стаття 19 ЗУ «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.
Смайлы
Добавить фото
Наталия Вдовиченко
2 девочки
Вообще, этот отпуск дают если оба ребенка до 15 лет.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}