общая (3441) / юридические вопросы (404)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы Стать на учет в Центр...
Natalochk@
   329
0

Стать на учет в Центр Занятости

Могу ли я сейчас стать на учет в ЦЗ если беременна на 12 неделе, я не работаю и уже имею ребенка 1 год и 8 месяцев? За первой беременостью стояла. НЕ пришла в назначеное время и меня сняли с учета. Можно ли стать опять?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
ЗУ «Про зайнятість населення передбачає, що Статусу безробітного може набути:
1) особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи;
2) інвалід, який не досяг встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або соціальну допомогу відповідно до законів України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам";
3) особа, молодша 16-річного віку, яка працювала і була звільнена у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, зокрема припиненням або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності (штату) працівників.
2. Статус безробітного надається зазначеним у частині першій цієї статті особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у територіальних органах центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування.
Порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних у територіальних органах центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, визначається Кабінетом Міністрів України.
Отже, Ви маєте право звернютись до ЦЗ та стати на облік.
Смайлы
Добавить фото
Наталочка
Беременна и счастлива)
Дякую!
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}