общая (3374) / юридические вопросы (397)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы Субсидия
Гость
   126
1

Субсидия

Подскажите, если начисляется субсидия, но потом в одного из членов семьи меняется работа и доход, надо ли нести заново заявление в жэк или они и сами увидят по идентификационному номеру? могут ли начислять субсидию по старому доходу некоторое время, а потом снять ее и предъявить долг?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Відповідно до ч. 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 Київ “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”: громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг, передбачених підпунктом 5 пункту 5 цього Положення, шляхом подання відповідних документів.
Надання раніше призначеної субсидії припиняється:
якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи (не зазначив один із видів доходів) та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії, - з місяця, в якому виявлено порушення; { Абзац третій пункту 20 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 475 ( 475-2015-п ) від 26.06.2015 }
Сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про зміни, зазначені у пункті 14 цього Положення, повертається ним за вимогою органу, що призначив субсидію. { Абзац пункту 20 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 295 ( 295-2011-п ) від 23.03.2011, N 106 ( 106-2015-п ) від 28.02.2015, N 475
( 475-2015-п ) від 26.06.2015 }
У разі коли громадянин добровільно не повернув надміру перераховану (виплачену) суму субсидії, питання про її стягнення органи, що призначають субсидії, вирішують у судовому порядку.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}