общая (3443) / семейный отдых и путешествия (25)
главная опыт мам и экспертов общая семейный отдых и путешествия статьи экспертов Таня Пренткович:...
Експерт Huggies
   1949
5

Таня Пренткович: «Багато подорожувати, бачити світ - заради цього ми здатні подолати будь-що!»

Таня Пренткович: «Багато подорожувати, бачити світ - заради цього ми здатні...

Як це, поєднувати ведення блогу з майже 160-ма тисячами підписників, бути власницею закладів харчування, виховувати маленьку дитину та багато подорожувати? Все це з легкістю та з оптимізмом вдається Тані Пренткович, героїні нашого інтерв’ю. До нас у гості Таня завітала разом з чоловіком Орестом та сином Іваном. І поки хлопці займалися чоловічими справами – їли та досліджували територію, ми з Танею розкривали секрети ідеальної подорожі з дитиною

Розкажіть трошки про себе. Чим займаєтеся? Чим захоплюєтесь?

У нас із чоловіком є два заклади східної кухні «Tiger Box».  Ми пропонуємо локшину і рис в коробочках. Ця ідея зародилася в нас дуже давно, а в 2015 році ми змогли її реалізувати. Ми любимо свою справу! І любимо локшину

А ще ми з чоловіком любимо подорожувати. Подорожі для нас - це емоції. Багато подорожувати, бачити світ - заради цього ми здатні подолати будь-що! Подорожі – завжди були моєю мрією, а зараз я маю можливість її здійснювати. Після народження сина, я переконалася, що з маленькою дитинкою подорожувати не просто можна, а й треба! А ще це дуже весело! Чого тільки вартують ті емоції, коли твоя дитина вперше бачить море та пісок на пляжі! Це круто! Ми багато подорожуємо і я сміливо можу стверджувати, що подорожувати з маленькою дитиною – це не страшно!

Коли ви вперше поїхали в подорож з сином? Скільки йому тоді було?

Наша перша подорож була до Львову, коли Івану було два місяці. Ми сіли на авто та поїхали. А якщо говорити про дальні подорожі – це подорож до Єгипту у 5 місяців Івана. Це була його перша подорож літаком.

Що вас хвилювало перед цією поїздкою?

Перші наші декілька подорожей за кордон відбувалися тоді, коли Іван знаходився виключно на грудному вигодовуванні. То ж за їжу я не хвилювалася – вона завжди з собою, завжди свіжа і потрібної температури

Пам’ятаю, що перед першою подорожжю я трохи хвилювалася за ліки, тому вивчала аптечки інших мам. Врешті решт я вирішила взяти лише жарознижувальне та ліки для полегшення прорізування зубів. Та й це нам не знадобилося.

Взагалі вважаю хвилювання перед подорожами марними. Адже маленькій дитинці насправді треба не багато – лише мама, тато і гарний настрій! Під час подорожей ми апріорі отримуємо хороший настрій, гарні враження, відчуваємо щастя. А щаслива мама – це щаслива дитина!

З ким зазвичай подорожуєте? Або надаєте перевагу подорожам тільки власною родиною?

Перші наші подорожі за кордон з сином відбувалися у великій компанії друзів. У нас навіть був такий хештег: #шістьзполовиною, тобто шість друзів і маленький Іван) Було дуже круто, весело, друзі нам допомагали, але все ж таки в них інакший темп, більш швидкий. А нам, як молодим батькам, потрібно було десь сповільнитися, зупинитися задля того, щоб син поспав та відпочив.

А ось щойно ми повернулися з Венеції, куди ми брали з собою двох бабусь. Щиро кажучи – це кайф! Ми сміливо віддавали їм онука на півдня! Здається, було добре і нам і їм!

Розкажіть трохи більше про вашу останню подорож

Це був інстатур. Мене разом з іншими дівчатами, які люблять фото, подорожі та інстраграм, запросили відвідати Венецію. Ми багато фотографували, обробляли фото, ділились досвідом. В нас із чоловіком була просто фантастична фотосесія у вечірньому вбранні та венеціанських масках! А для того, щоб максимально насолодитися містом, ми вирішили взяти з собою наших мам. Це наша перша подорож, так би мовити, з допомогою, і це виявилося дуже зручно! Бабусі мали змогу подивитися Італію та проводити час з Іваном, а ми знову відчули себе молодими та закоханими в цьому романтичному місті! Ми навіть на побачення сходили!

А можеш пригадати якийсь факап під час подорожі з дитиною, чи такого з вами не відбувалося?

Перше, що приходить на думку – наша перша подорож до Єгипту. Тільки-но ми приїхали до готелю, до нас підлетів гід і почав вмовляти обрати екскурсію. Через те, що наші друзі були вперше в цій країні, то вони вирішили поїхати до Луксору. У нас не було вибору, так як ми були в меншості, до того ж гід переконував, що їхати туди всього лише дві години, і ми погодилися. Насправді ж ми були в дорозі п’ять годин з п’ятимісячною дитиною і все це під час тридцятиградусної спеки. До того ж під час цієї подорожі в Івана прорізався перший зубчик. Але, не зважаючи на мега-втому, емоції від екскурсії все одно були позитивні.

А що з приводу кумедних історій? Були такі?

Під час нашого перельоту до Єгипту, щойно ми зайшли до літака, одразу помітили, як наші сусіди спохмурніли. Вочевидь, вони засмутилися перспективі перельоту з дитиною, яка всю дорогу буде плакати та капризувати. Але коли Іван спокійно проспав більшу частину дороги, а решту часу  привітно усміхався пасажирам, вони були приємно здивовані. І ми теж J Взагалі з Іваном дуже комфортно подорожувати, інколи просто диву даюсь, що це мій син!

Як підготуватися до подорожі з дитиною? Що порадиш іншим матусям?

Перша порада – це не боятися! Адже подорожі – це емоції! То ж нехай вони будуть позитивними! По-друге, раджу взяти з собою тата, який би завжди міг прийти на допомогу. А останнє – просто зарядіться хорошим настроєм, позитивними емоціями і все буде гарно!

А якщо, щось забули? Як ти виходила з таких ситуацій?

Насправді немає таких речей, які неможливо було б замінити. Наприклад, у нас була ситуація, коли ми взяли з собою мало підгузників, але ж їх можна придбати в будь-якій аптеці будь-якої країни і для цього не обов’язково везти за собою повну валізу підгузників.

І на останок, розкрий свій секрет ідеальної подорожі з дитиною

Моїм секретом є супер-тато, якого я завжди беру з собою.   Без нього я б не ризикнула виїхати з дитиною навіть за межі рідного міста, а з ним – і море по коліна!

Записала: Катерина Грінченкоответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
О, так! Грудне вигодовування має величезну перевагу при подорожах, зокрема.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}