общая (3416) / юридические вопросы (401)
главная опыт мам и экспертов общая юридические вопросы вопросы и ответы тарифікація годин...
Людмила
   564
0

тарифікація годин після декретної відпустки

(я вчитель з наказом на повне тежневе навантаження ) скажіть будь ласка якщо я виходила в декретну відпустку з кількісттю 21 годин а повертаюся на 18. Так як скоротилися класи чи маю я право відстоювати свою правоту на більшу кількість годин
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
4 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
Право на відпустки забезпечується: гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених Законом України «Про відпустки». Таким чином, жінка, після декретної відпустки повертається на посаду на тих же умовами, що були й до декректної відпустки. У Вашому ж випадку, відбулось скорочення класів та автоматичне зменшення кількості годин, які дирекція не зможе Вам надати за власнмим бажанням. Склалася ситуація за якої щоб Вам додати кількість годин, неохідно їх зменшити (забрати) у іншого вчителя.
Смайлы
Добавить фото
♥♥♥ Tolikovna ♥♥♥
1 девочка
Обязаны дать столько часов, со скольки уходилось в декрет, но не менее ставки, если было больше
Смайлы
Добавить фото
Наталия Вдовиченко
2 девочки
Звичайно повинні дати стільки годин, скільки було, але не менше ставки. Але класи скоротили, то ж години не намалюють. Треба знати ситуацію в школі. У нас на кафедрі нормальні відносини і не буває, що хтось сидить на 28, а хтось на 18( хіба власне бажання). Тому якщо у когось 20 своїх, а ваших 18, то я би не скандалила за ту годину.
Смайлы
Добавить фото
Tamara S-k
1 мальчик
я бы не портила отношения из-за 3 часов, все-таки ставка есть. если классы сократились, то понятно, что без этого никак.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}