I триместр (1591) / определение беременности (45)
главная опыт мам и экспертов I триместр определение беременности вопросы и ответы Тест на вагітність:...
Катя Барбаш
   16584
0

Тест на вагітність: коли і як треба робити

Як підвищити ефективність тесту на вагітність? Якщо ви знайшли в себе майже всі можливі ознаки вагітності, саме час відвідати аптеку й придбати тест на вагітність. Чим пізніше проводиш тест на вагітність, тим більша імовірність правильного результату, адже протягом перших тижнів вагітності рівень ХГЛ подвоюється кожні 2 дні.

тест

Тест на вагітність визначає рівень ХГЛ – хоріонічного гонадотропіну людини, гормону, кількість якого протягом перших днів вагітності в крові та сечі жінки значно зростає.

Хоча ХГЛ підвищується також при вживання препаратів на основі цього гормону, у випадку аборту, викидня, при пухлинах деяких органів. Також є жінки, для яких дещо підвищений ХГЛ – норма.

Пам'ятай, знижений рівень ХГЛ може бути показником позаматкової вагітності.


Різновиди тестів на вагітність

Тест-смужка, ціна – 9-15 грн. 
Цей тест сам по собі – смужка, просочена реактивом, що містить антитіла до гормону ХГЛ. Мінус – надто чутливий, якщо не дотримати або перетримати, можна отримати неправильний результат. Користуватися цим тестом на вагітність необхідно вранці, коли рівень гормону найвищий.

Планшетний тест, ціна – 40-50 грн. 
Має вигляд невеликої плоскої коробочки з віконцями, прототип професійної лабораторної діагностики.

За допомогою спеціальної піпетки в одне віконце крапають сечу, а в іншому – видно результат. Необхідно суворо дотримуватися інструкції, щоб отримати правильний результат. Теж краще робити вранці.

Струменевий тест, ціна 30-90 грн. 
Цей тест на вагітність хороший тим, що його можна проводити в будь-який час доби. Для цього просто достатньо підставити тест-смужку під струмінь сечі та через 1-5 хвилин отримати результат. Зауваж, не треба збирати сечу, капати піпеткою. Та й імовірність дуже висока. Але інструкції все одно необхідно суворо дотримуватися.

Якщо в тебе є сумніви або позитивний результат тесту на вагітність виглядає не так, як написано в інструкції, краще звернутися до лікаря або здати аналіз крові на визначення ХГЛ.

Джерело:http://lady.tochka.net/...

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото

Комментариев нет. Будь первой!

{ $nifTest}