I триместр (1591) / определение беременности (45)
главная опыт мам и экспертов I триместр определение беременности вопросы и ответы Тести на вагітність....
Катя Барбаш
   13912
5

Тести на вагітність. Який обрати?

Тести на вагітність. Який обрати?

Тести на вагітність, якими кожна жінка може з легкістю скористатися вдома, виглядають по-різному. Деякі з них зручніші у використанні або більш чутливі. А от принцип діі всіх експрес-тестів однаковий. Їх завдання – вловити особливий гормон – хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ).

Приблизно через тиждень після зачаття відбувається імплантація  плідного яйця в стінку матки. В цей час концентрація ХГЛ в крові починає зростати. А вже через два тижні після зачаття гормон можна виявити в сечі. І тоді на допомогу приходять експрес-тести.


Обери свій варіант!

За допомогою спеціальних індикаторів, які зв’язують ХГЛ і змінюють колір, тест визначає вагітність і сповіщає про неї двома кольоровими лініями. В аптеках найчастіше можна зустріти три види домашніх тестів.

  • Стрип-тест – найбільш простий і доступний – смужка з реактивами, антитілами до ХГЛ.

Смужку потрібно занурити в ємкість з сечею на 20-30 секунд (згідно інструкції). Якщо результат позитивний, на тесті з’являються дві кольорові лінії.

Для роботи  з таким тестом необхідно використовувати ранкову сечу (в ній найбільша концентрація ХГЛ). Якщо смужку залишити в рідині довше, ніж потрібно, або недотримати, результати тесту можуть буди хибними.

  • Планшетний (або тест-касета) працює за тим же принципом, що й смужка, але він більш досконалий, що відобразилось на чутливості, зручності у використанні, і, зрозуміло, на вартості. До набору входять планшет з двома віконцями і піпетка. В один з отворів наноситься капля сечі. Розтікаючись, вона контактує з реактивом, і в іншому віконці відображається результат.
  • Струменевий – тест останнього покоління. Найбільш надійний, зручний і дорогий. Всередині тестової системи містяться латексні частки з антитілами, які з’єднуються з ХГЧ і по стержню підіймаються до тестової ділянки з реактивом.

Чутливість цього тесту посилена. Його можна використовувати в будь-який час доби і де завгодно. Для тестування не потрібні ні піпетка, ні ємкість – смужка просто підставляється під струмінь сечі. Результат стає відомий за 1-5 хвилин.

Зверни увагу: на всіх тестах є контрольна лінія, яка з’являється після контакту з рідиною. Якщо на тесті ти не знайшла жодної позначки – під час проведення виникла помилка і цей тест недійсний.

Який з тестів ти б не обрала, перевір термін придатності і уважно дотримуйся інструкції. Вагітність не виявлена?  За кілька днів проведи повторне тестування. Якщо ж тест сказав  «Так!» , поспішай до кабінету гінеколога.

Автор: Ольга Малишок

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
:== KaRaMboLa==:
2 мальчика и 1 девочка
Мне самые обычные тесты по 7 грн оба раза показали беременность далеко не утром Если она уже есть, от нее никуда не денешься
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}