II триместр (748) / изменения во время беременности (29)
главная опыт мам и экспертов II триместр изменения во время беременности вопросы и ответы В мене затерпають ноги...
Оксана
   514
0

В мене затерпають ноги та живіт і постійно вони в такому затерпнутому стані навіть уночі,зранку(16 тиждень вагітності)

В мене починаючи з 14 тиждня вагітності почали затерпати ногиі навіть уночі коли я лягала спати вони постійно були у такому стані, я масажувала, нічого не проходило, лікар сказав,що не вистачає мені в організмі кальцію, дитина забирає в мене з кісток кальцій, і через це мені затерпають ноги, потрібно включити в своє харчуваня творог та твердий сир, більше молочних продуктів, я їм, але все одно нічого не допомагає, я навіть нечую чи мені в ноги холодно, можу загубити тапочок і навіть не почути, а з 16 тиждня вже ось 3 день мені почав живіт затерпати, я незнаю, що робити йти знову до лікаря? Якщо можете допоможіть мені хоч якоюсь порадою, буду вам дуже вдячна. Чекаю на вашу відповідь з нетерпінням.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
6 комментариев
Пані Анна vS
1 мальчик и 1 девочка
наскільки я зрозуміла у вас не судоми, а саме оніміння?
як на мене, то це нестільки через нестачу мікроелементів (до речі, не лише кальцію, але й калію, так що банани, курага і виноград додати до меню не завадить), а ще й від поганого кровобігу
не спіть на спині, спробуйте якийсь час проводити у колінно-локтьовій позі, якщо не допоможе, то таки до лікаря
Смайлы
Добавить фото
Наталка Прокопенко
2 девочки
в мене не було оніміння, але дуже судомило ноги. прокидалась у ночі від сильного болю. лікар гінеколог порадила приймати вітаміни елевіт, але від них почалась алергія. то ж перейшла на вітрум для вагітних. через 2 дні судоми зникли і повертались лише тоді, коли припиняла приймати вітаміни. тож я пила їх увесь час вагітності і навіть кілька місяців після пологів. можливо й вам варто спробувати приймати комплексні вітаміни, що б покращити стан.
що до вашої проблеми, то 100% не лягайте на спину бо дитина передавлює якісь вени.. не пам'ятаю вже чітке пояснення лікаря. але пам'ятаю що навіть коли лежала під крапельницею у пологовій кімнаті, то лікар не дозволяв лежати на спині довго і казав що б я змінювала положення - то на спину, то на бік. ще багато ходіть, але бажано не далеко від дому, або взагалі просто по колу у кімнаті. так ви покращите кровообіг у ногах. ще обов'язково сходіть до гарного лікаря невропатолога, такий випадок з його юресдикції.
Смайлы
Добавить фото
Наталия Вдовиченко
2 девочки
Вы же не думаете, что поев творога у вас всё наладится. Скорее всего, плод давит на сосуды, плохое кровоснабжения и , как результат, онемение. Присоединяясь к Анне, не спите на спине, может не сидите прямо, меняйте позы часто, сходите к другому врачу.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Леся Сашкина
2 девочки
В мене німіли по черзі то права, то ліва рука по лікоть, нічого не допомагало, і судомило ноги до сліз вже на наступний день після пологів все пройшло, чого і вам бажаю
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}