главная опыт мам и экспертов I триместр настроение вопросы и ответы Вагітність: 5...
Катя Барбаш
   5902
13

Вагітність: 5 незабутніх вражень!

Вагітність: 5 незабутніх вражень!

Вся вагітність - це один великий незабутній момент і справжнісіньке диво. Кожна жінка з нетерпінням чекає цього чарівного стану.

Є такий жарт, що люди діляться на два типи: перші вважають за краще бачити у всьому щось погане, другі – щось хороше. Хочеться вірити, що ти належиш до другого типу, тому під час вагітності не нитимеш, не скаржитимешся і не зациклюватимешся на неприємних моментах, а будеш насолоджуватись кожною миттю свого стану. Давай поглянемо, які ж незабутні відчуття готує тобі вагітність.


Дві смужки на тесті

Для багатьох першим незабутнім моментом вагітності стають відчуття від двох смужок на тесті. Можна декілька хвилин сидіти і дивитися на позитивний тест на вагітність, не вірити своїм очам і не дивно потім заплакати від щастя.


Перше УЗД

Радість від першого УЗД краще розділити з близькою людиною. Приємно разом з чоловіком хвилюватися і радіти, коли побачите свого маля на екрані, як дитинка ворушить ручкою, як сердечко б'ється. Після УЗД дійсно можна по-справжньому зрозуміти, що ти вже не сама і в тобі зріє нове життя. Для чоловіків тест – простий клаптик паперу, а УЗД – це вже реальний доказ батьківства. Деякі жінки ніколи не забудуть, як після УЗД їх чоловіки перший раз поцілували їх животики. Так само зворушливо, коли батьки спілкуються з майбутньою дитиною, щось їх розповідають.


Стать дитини

Для всіх батьків несподіваним і яскравим стає момент, коли лікарі повідомляють стать вашого дива. Дитя ніби набуває нового обличчя, стає ближчим і зрозумілішим. У багатьох жінок відчуття, що вони знову дізналися про свою вагітність. Тут навіть логічно заплакати від щастя і надлишку емоцій.

Не забудь попросити лікаря зробити перший знімок або відеозапис твого маляти! Тобі ще не раз захочеться поглянути на свого крихітку.


Перші ворушіння маляти

Безперечно дуже цікавий і незабутній момент – перші відчуття рухів  дитинки. Для багатьох жінок стає улюбленим заняттям спостерігати, як маля бурхливо перевертається. Можна сісти, розслабитися і дивитися на ці гульки і горбики, які то з'являються, то зникають на животі. Кожна жінка підтвердить, яке це щастя відчувати свого крихітку усередині себе! Під час перших ворушінь малюка ти вже чітко усвідомиш себе мамою.


Вагітна фотосесія

Обов'язково зроби фото свого зростаючого животика. Зміна жіночої фігури - це як ще один доказ того, що ти чекаєш дитину. Всі вагітні на фото виглядають дуже спокійними, щасливими, натхненними.

Стільки дивних і щасливих моментів та емоцій чекає на тебе під час вагітності. Запасайся терпінням і радій кожній миті свого «цікавого» стану!

Автор - Мадам Ред

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
15 комментариев
Nina Gorban
3 мальчика
Первые и все последующие шевеления и икоту малышни я запомнила на всю жизнь, как незабываемые и положительные моменты. И что характерно у меня эти ощущения неожиданности первых шевелений до замирания моего дыхания все три раза были как в первый раз
Смайлы
Добавить фото
Катя Барбаш
3 мальчика
Нина, интересно, а ощущения во время всех трех беременностей были разные?
Nina Gorban
3 мальчика
Почему-то самыми нежными были при третей б, а самые интенсивные и резкие при первой и второй, а вообще первая прошла как-то без особых запоминаний, вероятно что я больше ждала появления чем сам процесс
Ирина ИринКа
планирую
А у меня все тесты и все УЗД были приятными моментами.
С Сашкой был особый момент когда я поняла,что хочу именно зеленных яблок и кислых - и пришло ко мне благо
А с Кристей когда она долбонула на 18(!) неделю папку в ухо и его блаженное выражение. И конечно же первое УЗД когда я ее увидела маленькую фасоленку с большим сердечком
Смайлы
Добавить фото
Vya Vyu
1 мальчик и 1 девочка
узи это просто мега всплеск эмоций причем у всей семьи, на последнем узи сынок сидевший возле папы вдруг выкрикнул ми-ми ( что это означало так и не поняли), зато после узи пошли в ресторан, чувство эйфории присутствовало до вечера
Смайлы
Добавить фото
tyt pusto
Первая Б была вся из таких моментов. А вторая прошла незаметно
Смайлы
Добавить фото
Катя Барбаш
3 мальчика
ой а у меня по-разному все прошло..
Оксана Несмеяна
планирую
а мы за 2 недели до родов сделали профессиональную фотосессию. Честно говоря, немного утомительно, большую половину дня позировать, зато память на всю жизнь!!! Всем советую
Смайлы
Добавить фото
Марина Kalland
2 мальчика
Шевеления, шевеления, шевеления...
Смайлы
Добавить фото
Ольга Зірка
1 мальчик
Не додумалася фотосесію зробити)...
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Что излучаешь, то и получаешь
я и домашнюю фотосессию фотосессией считаю
Ольга Зірка
1 мальчик
Тоді у мене фото сесія була лонгітюдна: фіксувалися кожні три місяці))
Юлия Орленко
1 мальчик и 1 девочка
Самое яркое - это две полоски, а потом фото малыша с УЗИ. А для супруга - это когда малыш толкается в животике, а папа это чувствует.
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Что излучаешь, то и получаешь
В этот раз мной еще не опробовано только пятое незабываемое впечатление.
Смайлы
Добавить фото
Таша Мир
1 девочка
Пока прочуствовала 2-а волшебных момента. все остальное в переди.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}