планирование (1596) / определение беременности (50)
главная опыт мам и экспертов планирование определение беременности статьи экспертов Вагітність: перші...
Tanya Kur
   234546
18

Вагітність: перші ознаки!

Підтвердити, що вагітність розпочалася, з точністю на 100 відсотків, можна лише за допомогою аналізів або на огляді у лікаря. Але так кортить дізнатися про це раніше! І нічого, що передбачення вагітності за непрямими ознаками схоже на ворожіння на кавовій гущі.  Але як буде приємно, коли твої інтуїтивні підозри і надії стануть реальністю!

ознаки вагітності

Ми наводимо основні прояви, за допомогою яких проходить визначення вагітності. Але слід сказати, що жоден з них не є гарантією і може бути викликаний багатьма іншими факторами. Також не забувай, що вагітність у кожної жінки протікає по-своєму. Ти можеш помітити більшість цих проявів, а можеш на початку не відчути взагалі нічого.


З перших днів

Деякі жінки здогадуються, що в них зародилося нове життя, ще до затримки менструації. Адже зміни в організмі майбутньої мами починаються від самого моменту зачаття. Перш за все це стосується гормонального фону. А про вплив гормонів на наш емоційний і фізичний стан відомо всім. Завдяки їм майбутня мама невдовзі після зачаття може відчувати різкі зміни настрою, підвищену емоційність, швидку втомлюваність - так теж проходить визначення вагітності.

У деяких жінок вже в цей час проявляється токсикоз: нудотою (особливо зранку), підвищеним слиновиділенням, різкою реакцією на запахи та дивними кулінарними вподобаннями. 


Коли до лікаря?

Іноді на перших тижнях вагітності починається легка короткочасна кровотеча: жінка може просто помітити на білизні рожеві сліди. Така кровотеча відбувається під час імплантації – прикріплення ембріона до стінки матки. Але при появі темних, буро-коричневих плям  невідкладно звернися до лікаря! Це може бути проявом ускладнення.

Одна з ознак вагітності – збільшення та набухання  молочних залоз, болісні відчуття у грудях. Все це може бути й симптомами ПМС. Але якщо при натискуванні виступає молозиво – цього вже на ПМС не спишеш.


Також перші ознаки вагітності:

  • часте сечовипускання;
  • пігментація шкіри обличчя та грудей;
  • пониження артеріального тиску, і, в результаті – головний біль,
  • запаморочення, слабкість, сонливість.

Ну і, звичайно, один з головних проявів вагітності – відсутність менструації. Вже з перших днів затримки ти можеш придбати домашній тест і з більш-менш високою гарантією  отримати відповідь на важливе питання: чи можна стверджувати про вагітнсіть!

Автор - Ольга Малишок

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
11 комментариев
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Тесты уже такие, что можно и до задержки делать, получается, и кровь на хгч тоже можно еще до задержки сдать? Будет тоже информативно?
Смайлы
Добавить фото
Ирина Яровая
Здравствуйте!
Уровень бета-ХГЧ крови уже на 6 - 8 день после зачатия позволяет диагностировать беременность (концентрация β-ХГЧ в моче достигает диагностического уровня на 1 - 2 дня позже, чем в сыворотке крови).
Мадам Ред
Я какая-то загадочная...
Самый мощный выброс адреналина — ожидание результата теста на беременность!
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Да, очень волнительный момент! Причем при любых желаемых результатах))
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
У меня оба раза основными признаками было повышение температуры до 37 с копейками градусов... И спать очень хотелось, это правда...
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Мене найбільше тривожить таке питання
А на якому терміні вагітності самі лікарі очікують вагітних для постановки на облік?
А то одного разу прийшла - зарано, другого - запізно...
Смайлы
Добавить фото
Ирина Яровая
Здравствуйте! Примерно в 9-10 недель.
Тетянка
перед місячними кожного разу боліла грудь,останні два місяця болі пройшли..що б це означало?
Смайлы
Добавить фото
Sana
А какова вероятность ошибки теста?
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}