Рейтинг@Mail.ru
главная опыт мам и экспертов роды подготовка к родам вопросы и ответы Вихід слизової пробки
Катя Паньків
   13391
4

Вихід слизової пробки

Слизова пробка - річ дуже корисна! Відхід її є одним із передвісників пологів. Всю вагітність вона була бар'єром між піхвою (і бактеріями з неї) і маткою, тим самим охороняючи малюка від можливих інфекцій.

Вихід її знаменується появою прозорих, інколи жовтуватих, слизових (схожих на яєчний білок) виділень, що можуть бути кров'янистими (мати в собі прожилки крові). Виділення може бути одноразовим (бувалі кажуть, що по кількості біля 2-х столових ложок), або розтягнутими на кілька днів.

За версіями з різних джерел від відходу пробки до початку пологів проходить від 2-х годин до 2-х тижнів. Такий от діапазон. У первісток зазвичай проходить тиждень між цими двома подіями. Хоча все індивідуально...

Сама з пробкою ще не бачилась. Але вже на неї чекаю. В зв'язку з цим проведемо моніторинг... А як воно було у вас? Коли, в якій кількості, у яких кольорах веселки пробка вийшла? Через який час наступили пологи? Вагітні мамусі, хто вже встиг розпрощатися з нею?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
20 комментариев
Иришка Cherry
2 девочки
Схватки начались через часа 2-3, а родила через 11 часов после выхода пробки. Это было не очень большое количество (если сравнивать с объемом столовых ложек, то где-то 3-4 ложки) прозрачной немного слизистой жидкости.
Смайлы
Добавить фото
Таnya G.
когда рожала старшего, то четко до сих пор помню, как я стою со схватками (вечером 10 апреля, а родила в обед 11го) упершись о стену предродовой палаты, а оно что-то возьми да и ляпни на пол - я глянула - что-то без цвета, как киселек. Вот и все воспоминания)))
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}