III триместр (1558) / отпуск по беременности и родам (44)
главная опыт мам и экспертов III триместр отпуск по беременности и родам вопросы и ответы Виплати при народженні...
Гость
   519
0

Виплати при народженні дитини

Перебуваю у відпустці по догляду за дитиною(до 11.07.17р). У січні 2017 хочу вийти з відпустки на непоганий робочий день, а на початку лютого оформити лікарняний допологовий(2дитина) і після народження-відпустку по догляду за дитиною(2ю)
Запитання
1)чи збережуться у такому випадку виплати по догляду за дитиною до 3х років
2) чи нарахують мені лікарняні(від якої суми,якщо так)
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Ирина Павлик
Юрист
З липня 2014 року виплати допомоги по догляду за дитиною до 3 - х років були відмінені. Вказана допомога виплачувались лише родинам у яких до 30 червня 2014 року народилась перша дитина (едина дитина у родині). Постанова КМ України, від 27.12.2001, № 1751 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» визначає, що особам, які на 30 червня 2014 р. мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини у розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною двох років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога у розмірі 130 гривень.У разі працевлаштування отримувача допомоги або виходу на роботу виплата допомоги у розмірі 130 гривень припиняється.
Лікарняний лист, у разі вагітності другою дитиною, оплачюються підприємством на загальних підставах. На 30 тижні вагітності отримується лікарняний лист та подається до бухгалтерії підприємства.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Лікарняні всі нараховуються. А от виплати на дітей до 3-річного віку вже взагалі-то скасовані від недавна.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}