главная опыт мам и экспертов I триместр настроение вопросы и ответы Вплив скандалу на...
Анонім
   773
1

Вплив скандалу на вагітність в першому триместрі

Доброго дня. В мене 10 тиждень вагітності (12 акушерський). Вчора дуууже поскандалила з чоловіком. Кричала так сильно, що горло пересохло. Старалася стримати емоції, але не змогла.... дуже болюча ситуація... Тепер виню себе чи не зашкодила дитинці: щоб не було завмерлої вагітності або викидня... 2 тижні тому булас схожа сварка, але після того ходила на планове УЗД, там було все добре. Зараз я себе нормально почуваю, але дуже хвилююсь за дитинку.
Скажіть будь ласка чи є великий ризик для дитинки після такої ситуації?
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
10 комментариев
mama наталья
1 мальчик
скандалить - нікому здоров"я не додає, особливо вагітним.
Смайлы
Добавить фото
Антонина Вин
1 девочка
автор, а вы себя на прочность проверяете что ли? скандалите, а потом ходите на УЗИ или на форуме пишите?
точно могу одно сказать- вашим отношениям с мужем скандалы точно навредят
Смайлы
Добавить фото
Инна Г
1 девочка
В мене часто скандали були і сльози ,істерики...Це гормональне((( Поясніть це чоловікові ,нехай вас підтримує і намагається не злити.Цей стан у вас ще буде до кінця вагітності,а далі.... ще складніше! Дитинка-годування---потрібен спокій і терпіння.Дитина все відчуває.Ваш настрій і оточуючих.
Тому татові антидепресанти і нехай "релаксує")))якщо хоче мати здорову і спокійну дитину.Моя зараз в 2 роки-характер ще той!!! Можливо це все і вплинуло на дитячу психіку(((
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Що сталося - те сталося. Ви ніколи не будете знати, чи має це наслідки для дитини. Це не фізіологічний акт - скандал. Це психологічний. Ну, хай ще неврологічний (якщо по-справжньому дуже серйозно).
Я би порівняла це до такого. От, напр., хтось дуже сильно стукає по сателітці за вікном. Чи може це спричинити, що за стіною телевізор впаде? Ну, хіба якщо аж стіни тряслись )) Грубе порівняння і не дуже вдале, але зате наочне.
Вагітні жінки - не рОботи. Це такі самі живі істоти, як і та дитинка, яку вони носять у собі. Думаю, природа за мільйони років придумала, як захистити дитинку від стресів, від яких жодна мама на світі не застрахована. Бо ж та сама природа й маму створила не роботом, а живою істотою, зі своїми переживаннями.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Але й чоловік - теж жива істота. Не нехтуйте стосунками з ним заради дитини. Дитині така жертва ні до чого. Дитині батько теж потрібен.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Марина Лазарева
1 мальчик и 1 девочка
мы тоже скандалили, даже дрались, и в первую беременность и во вторую, причем все 9 месяцев))) вроде, тфу тфу, малые в порядке. Хотя конечно, лучше без скандалов и ссор, все таки ребенок все чувствует.
Смайлы
Добавить фото
***U MENYA EST` SCHAST`YE***
2 девочки
частенько ссорились,потом в больнице на сохранение на второй день - то тонус то отслойка..родила еще и в 34 недели,но там еще и плацента приросла к шву после первых родов и пуповина на узел завязана была+ко всему коксаки вирусом переболела...в общем чего рано неизвестно точно
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
вона не винна, то все гормони... згодна з Олею - сталося то сталося, у всіх буває, просто живіть далі, але спробуйте опанувати себе і не розпалюйтеся через дрібниці, це не потрібно ні Вам, ні дитині, ні чоловікові.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}