Александр ( маленький Санечка) )
мальчик, 7 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Ирина Чаповская дневники
Інформація
Киев, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 10.09.2012
Мои детки
Александр ( маленький Санечка) )
мальчик, 7 лет
О себе
Нарешті опинилась в спільноті МАМ, довго йшла до цього приємного статусу. Зараз виховую свого первістка-синочка. По професії економіст-міжнародник. Навчалась у Хмельницькому, а згодом й у Києві.
Хобби
Захоплюсь подорожами, Вишиванням, фотографування
Семейные путешествия
Як сім"я військовослужбовців - ми невтомні мандрівники. Маючи вільний час й можливості - відвідуємо нові місця й історичні памятки. По Україні - об"їздили майже всі старовинні видатні фортеці й не тільки. Багато були й у Європі. Для мене найзатишніше місто - Відень, найромантичніше - С.Петербург, "нестандартне" - Амстердам, а найулюбленіше - напевно Краків, а в рідній країні - наш Київ, завжди туди тягне як до рідного дому, незважаючи на метушню міста. Мріємо наступним разом відвідами Італію, а з екзотичних країн дуже хочеться побувати в Індії!)) Хоча в пріоритеті у нас відпочинок - активно-спортивний, також полюбляємо відпочивати на морі ( Єгипет, Туреччина, але наш Крим - то краса природи яка ні з чим не порівняється). Звичайно зараз у нас період росту й виховання нашого нового члена сім"ї - який, гадаємо теж буде з нами любити подорожувати.)))
Семейный досуг
Сімейний відпочинок - кіно, театри. Просто прогулянки приємними місцями та парковими зонами ( Зараз для нас це актуальніше..)))
Здоровый образ жизни
не палимо й не зловживаємо алкоголем. Максимально корисна їжа.

{ $nifTest}