купить Huggies со скидкой 5%
головна Лариса L* дневники Мій фітнес
Лариса L*
   309
1

Мій фітнес

Ура-ура! Я записалася в фітнес клуб, тепер буду підтягнутою, красивою, і куплю собі новий купальник . Клуб називається "FitCurves, фітнес для жінок", здається, тепер вони є в кожному районі, на кожному кроці... Рік я ходила і дивилася на вивіску з назвою і думала, кому прийшло в голову так назвати фітнес-клуб... Потім до назви звикла, слухала звідти бадьору музику і самій хотілося піти пострибати... А тепер купила абонемент, зразу на рік .

Почалося все, напевно, з того, що ми з Ярославом вирішили, що мені треба кожного дня (або хоча б раз-два на тиждень) виходити самій погуляти... розвіятися, відпочити. Усе б добре, але виходило погуляти ввечері, на півгодинки-годинку, тобто, нікуди не поїдеш, а тинятися кругами навколо будинків зовсім нецікаво... В результаті, мої прогулянки стали походами в "сільпо" по продукти . І звідти я приходила не окрилена, радісна і повна енергії, а стомлена і зла (хоч і з повними пакетами продуктів)... Ну, такі прогулянки мені самій швидко набридли... Активний відпочинок мені завжди подобався, так що тепер буду відпочивати на тренажерах 

Тепер про "FitCurves". Трохи несподіваним був їхній маркетинг. Виявилося, що туди не просто „прийшов і записався”, а спочатку проводять „діагностику”: міряють руки-ноги, талію, стегна, вагу, об”єм жиру і м”язів... Що приємно, за їхніми замірами, у мене ледь не ідеальна фігура, ще й високий рівень м”язової маси (спасибі моєму тренеру Максимчику). Потім ще пів години розказували про користь фітнесу, фізичних вправ і т.д., і т.д., і т.д. ... Ну, і треба було відповідати на безліч „наводящих питань” – чи бувають у мене стреси, чи втомлююся, чи буває, що невисипаюся... Хоча я вже сиділа з кросівками і грошима, і ті переконання тільки займали дорогоцінний час .

Ще кругом у них розкладені (і продаються) банки з соком, футболки, блокноти, шкарпетки, ручки і косметички. Але, щоправда, ніхто те все особливо не рекламував.

В цілому, клуб мені сподобався, бо знаходиться в будинку навпроти, іти туди 2 хвилини.

Тренування там триває 30 хв. Усе дуже швидко і динамічно - 30 секунд тренажер, 30 секунд вправи-танці на "станції", потім наступний тренажер...  На більше часу мені поки що не вирватися. І лежати і махати 3-5 хв одною ногою, потім іншою... таке мені швидко набридає (хоч, може, і ефективніше).

Ще з плюсів - приходити можна в будь-який зручний час, ставати на вільне місце, і "вперед" . Ніяких очікувань і спізнень...

 

В клуб ходять, в основному, жінки, які хочуть схуднути. Я ж більше хочу просто підтягнути,  привести в тонус м"язи. Ходити на танці або в басейн було б, напевно, цікавіше. Але то вже буде пізніше, як мої хлопці трохи підростуть 

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
10 комментариев
♥ ♥ЯГІДК@ ♥
2 мальчика
Поздравляю,я тоже на него взгляд кидаю почти каждый деньТочно наверное запишусь
Емоції
Додати фото
Лариса L*
2 мальчика
Дякую! Я вчора на перше тренування ходила. Ніби нічого, прийшла така бадьора... Чоловік вже переживає, бо у мене як з"являється багато енергії, тут же нові проекти - зробити ремонт в коридорі, повикидати хлам з гаража...
Ирина МамаОлечки
планирую
Молодец! А я вот все собираюсь.... А сколько стоит абонемент?
Лариса L*
2 мальчика
Іра, я заплатила 2180 грн. Там тепер акція "літо в подарунок". Тобто, я купила абонемент на рік, а ходити по ньому можна 15 місяців. І ще, якщо на діагностиці вирішувати. що будеш ходити, то роблять знижку 250 грн (у мене це вже з знижкою)
✿✿✿ ЛилиЯ ✿✿✿
1 мальчик
если что у меня есть подарочный сертификат на несколько недель. правда не знаю действителен ли он еще. если кому надо, спрошу и отдам. тоже в этом фитнес-клубе занимаюсь)
Емоції
Додати фото
♥ ♥ЯГІДК@ ♥
2 мальчика
Спроси,если что буду первая в очереди
✿✿✿ ЛилиЯ ✿✿✿
1 мальчик
ok
✿✿✿ ЛилиЯ ✿✿✿
1 мальчик
Кать, уже не действителен (((
Наталія G львів'янка;)
1 мальчик и 1 девочка
а я теж туди збиралась-збиралась...а в результаті пішла на аквааеробіку, не жалію
Емоції
Додати фото
Лариса L*
2 мальчика
аквааеробіка - це супер! Я колись пробувала, дуже сподобалося.

{ $nifTest}